Emporio Armani’nin Stil Sahibi 2017 Yaz Kadın Koleksiyonu

Emporio Armani’nin Stil Sahibi 2017 Yaz Kadın Koleksiyonu

Emporio Armani'nin Stil Sahibi 2017 Yaz Kadın Koleksiyonu

Emporio Armani’nin kendi doğasına uygun bir kontrast oyununu anlattığı, tek biçimliliği hatırlatan 2017 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu, özen ve stilin en rafine halini bir arada sunuyor.

Hafiflik algısının hakimiyetindeki markanın tasarımları, birbirine zıt konseptlerin ve renklerin hikayesini ustaca yorumluyor.

Doğanın yalın kontrastlarını koleksiyonun her bir parçasına entegre eden Armani, kumaş seçimleriyle de beklentinin üzerine çıkıyor.

Emporio Armani'nin Stil Sahibi 2017 Yaz Kadın Koleksiyonu

Rahatlığından Vazgeçmeyenlere

Emporio Armani stilinin belirgin özellikleri arasında yer alan vücudu özgür bırakan, dökümlü tasarımlar koleksiyonda geniş bir yer kaplıyor.

Tasarımlardaki göze çarpan akıcılık şehir koleksiyonunun bir özelliği haline geliyor.

Dökümlü ve bol pantolonlar, bluzlar, uzun ve tiril tiril elbiseler sofistike görünümü desteklerken Emporio Armani kadınının vazgeçilmezi olan seyahat rahatlığını da beraberinde getiriyor.

Emporio Armani'nin Stil Sahibi 2017 Yaz Kadın Koleksiyonu

Baskılar Ön Planda

Koleksiyon, göze çarpan ve uzak kültürlerin atmosferlerini ve estetiklerini yakalayan bir baskı ve desen kümesiyle kişilik kazanıyor.

Şık yelpazeler ve hortumuyla karşısındakini selamlayan ve Hindistan’ı çağrıştıran fil motifleri; pantolonlar, ceketler ve elbiselerde görülebiliyor. Aynı baskılar, plise kumaşı üzerindeki 3 boyutlu efektlerde, dikişler, tığlar ve süsler üzerindeki jakarlarla dolu aksesuarlar üzerinde de karşımıza çıkıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir