Emporio Armani 2014 Yaz Modasına Yön Veriyor!

Emporio Armani 2014 Yaz Modasına Yön Veriyor!

Emporio Armani 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Emporio Armani koleksiyonlarında, feminenlikten öte, modern batı çizgisi içinde şıklık arayışlarını yansıtıyor. Özellikle günlük ve özel kıyafetlerinde rahat kullanılabilir koleksiyonları esas alan bir anlayış geliştirmiştir. Emporio Armani koleksiyonunda sezon trendi metalik kumaşların yanı sıra, minimal çizgiler maskülen trend anlayışında işlenmiş. 2014 İlkbahar/Yaz Emporio Armani Koleksiyonu özellikle sade ve modern stili benimseyen hanımlar için incelenmesi gereken koleksiyonlar arasında geliyor…

Emporio Armani koleksiyonunun genetik yapısı ne feminen, ne de maskülen bir imajdır. 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonundaki kıyafet değerleri, insan kavramını öne çıkartan bir şıklıkla, zerafeti buluşturmaktadır. Bu anlayış çoğu dünya markalarının koleksiyonlarında yeni bir trend olarak tekstil dünyasında varlık göstermektedir.

Emporio Armani 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Siyah, beyaz ve gri tonların hakim olduğu renk skalasıyla, şık ceketlerin ve bol pantalonların bulunduğu bu koleksiyonda, trençkotlar, tunikler, motifli pantalonlar, metalik parlak takımlar, hakim yaka üniformatik düğmeli ceketler, koleksiyonun özel parçalarını oluşturmaktadır.

Dünya markası koleksiyonlarının bir özelliği de, içinde ölçülü giyinen kadınların kendilerine göre kombin yapabileceği kıyafetleri bulmasıdır. Sizde dünya modasına yön veren Armani’nin bu çok modellerinden ilham alarak kendi farklı kombinlerinizi yapabilir veya Haute Couture butiklerde kendiniz diktirebilirsiniz.

İşte Emporio Armani’nin 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunun çok özel modelleri;

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir