Emine Erdoğan’a Amerika’da Büyük İlgi!

Emine Erdoğan’a Amerika’da Büyük İlgi!

Emine Erdoğan’la ABD’li Bayanın İlginç Diyaloğu

Erdoğan çiftine duyulan sevgi New Yok sokaklarına da taştı. Amerika ziyaretinde, Başbakan Erdoğan’a eşlik eden Emine Erdoğan sokakta yürürken Amerikalı bir kadın tarafından iltifat yağmuruna tutuldu. İkili arasında yaşanan ilginç diyalog TRT Haber Kamerasına da yansıdı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Amerika’da büyük ilgi görüyor. Başbakan’a sevgi gösterisinde bulunan Senegalli kadınların ardından şimdi de Emine Erdoğan ilgi odağı oldu.

Emine Erdoğan New-York sokaklarında kızı Sümeyye Erdoğan ile birlikte yürüyordu ki yolu Amerikalı bir kadın tarafından kesildi.

Ve ikili arasında ayaküstü sıcak bir diyalog yaşandı. Amerikalı kadın önce Emine Erdoğan’a iltifatlar yağdırdı. “You are lovely” (çok şıksınız) sözlerini söyleyen kadın ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a olan hayranlığını anlattı.

“I proud your husband” (Ben sizin eşinizle gurur duyuyorum) sözlerini Emine Erdoğan karşılıksız bırakmadı Amerikalı kadınla koyu bir sohbete daldı.

“Her Yerde Bu İlgiyi Görüyoruz”

Bu ilginç diyalogtan sonra Emine Erdoğan‘a “Efendim bir kelime de olsa söyler misiniz, sokakta biri sizi çeviriyor ve eşinizle ilgili çok güzel sözler sarfediyor. Türkiye’nin başbakanıyla ilgili. Ne hissediyorsunuz?” sorusu yöneltildi.

Erdoğan “Biz buna alışığız her zaman yani her yerde görüyoruz. Fakat Türkiye’deki birçok insan bilmiyor bunu. Yurtdışında daha çok farkına varıyorlar, Başbakanın daha çok sevildiğini. Bu da işte o örneklerden biri.” şeklinde cevap verdi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir