Emaar Square’de Özel Davet

Emaar Square’de Özel Davet

Emaar Square’de Özel Davet

Feryal Gülman’ın ev sahipliğinde Emaar Square İstanbul’un Çamlıca’daki satış ofisinde gerçekleşen davete cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Şehrin içinde, dünya standartlarında bir yaşamı tercih edenler için tasarlanan Emaar Square İstanbul’da konuklar, Luxiria’dan Zeynep Madra, Mikasa Moor’dan Aslıhan Abacı, Sirmaison’dan ise Şirin Yalçın’ın örnek dairelerde hazırladığı sofra tasarımlarını inceleme fırsatı buldular.

Emaar Square’de Özel Davet

Emaar Square’in farklı beklentilere cevap verecek şekilde tasarlanan daireleri davetlilerden tam not alırken Galleries LaFayette gibi Türkiye’de ilk kez faaliyet gösterecek dünya markalarının da bulunduğu Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden birisine sahip olacak Emaar Square hakkında bilgi alan misafirler, satış ofisinde keyifli bir öğle yemeğinin de tadını çıkardı.

Emaar Square’de Özel Davet

Ev sahipliğini Feryal Gülman’ın üstlendiği davete Arzu Sabancı, Aslı Şen, Işıl Reçber, Emek Saran, Ayşe Kucuroğlu, Etel Baler, Suzan Toplusoy, Zeynep Ilıcalı, Buket Taşdelen, Sema Çelebi ve Merih Turan gibi cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı.

Emaar Square’de Özel Davet

Dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa ve dünyanın en büyük alışveriş ve eğlence destinasyonu The Dubai Mall dahil olmak üzere dünya çapında ikonik projelerin geliştiricisi olan Emaar, son olarak Dubai Creek Harbour projesinin merkezinde yer alacak yeni ikonik kulenin lansmanını gerçekleştirmişti.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir