Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Elif Doğan Stilinden İlhamla Gençlere Özel 3 Kombin Önerisi

Elif Doğan Stilinden İlhamla Gençlere Özel 3 Kombin Önerisi

Elif Doğan Tesettür Kıyafet Modelleri

Instagramın sevilen isimlerinden Elif Doğan‘ın @elifd0gan stilinden ilham alın!

Her haliyle üst düzey konforu yansıtan tasarımcının yine her haliyle güçlü stili yansıtan tesettür kombinler merceğimiz altında. Kimi zaman bohem, kimi zaman retro kimi zaman oldukça sportif…

Elif Doğan Tesettür Kıyafet Modelleri

Katlandıkça Etkisi Artan Kombinler

Katlandıkça etkisini arttıran kombinlere imza atan Elif Doğan’ın bu stil anlayışını siz de kullanın. Dış giyimin gücünü yansıtan fenomen isim, trençkot, kap, ceket ve yelekleri hiçbir zaman ihmal etmiyor.

Elif Doğan Tesettür Kombinleri

Kap: Zara

Sezonun bu anahtar parçalarıyla stile vurgu yapmak sizin de elinizde. İster tunik giyin ister elbise muhakkak üzerine alacağınız bir dış giyim parçası olmalı.

Elif Doğan Tesettür Kombinleri

Ceket ve Elbise: Zara

Sonbaharda Elbiselerin Gücü

Elif Doğan‘ın stilinde oldukça göze çarpan bohem hava, sonbahar stiline uyum sağlayacak harika bir fikir. Maksi boy elbiseleri kullanan fenomen isim, renk uyumuyla da bu stilini destekliyor. Krem, kahve, yeşil ve siyah gibi tonları barındıran elbiselerinizle siz de bu sonbaharda stilinizin gücünü zirveye taşıyın.

Elif Doğan Tesettür Kombinleri

Yelek: Zara

Daimi Normcore Akımı

Son birkaç sezondur instagramın fenomen isimlerini de etkisi altına alan normcore stilini Elif Doğan da kombinlerine yansıtıyor. Bu akımın en büyük temsilcisi tabii ki sneakerlar.

Elif Doğan Tesettür Kıyafet Modelleri

Kombinlere anında başka bir hava katan bu spor ayakkabılar, nereye yakışırım demeden her yere ayak uyduruyor. Bol pantolon salaş tuniklerle tam olarak gücünü gösteren bu stil, sonbaharın rahat ve sakin havasıyla uyum yakalayacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *