Elegan Bir Stil İçin 5 İpucu

Elegan Bir Stil İçin 5 İpucu

Elegan Tesettür Elbise Modelleri ve Kombinler

Zarif tasarımlar, minimalist tesettür kombinler, modern bir duruş…

İlk bakışta sade ve şık havasıyla bakışları üzerine toplamayı başaran elegan stiller, aristokrasinin gözde görünümleri. Özenli ve seçkin olmanın temsili elegan stiller içinse yapmanız gerekenler çok basit. Zamansız parçalarla elegan stiller için 5 ipucunu yakalayın!

Elegan Tesettür Elbise Modelleri ve Kombinler

  • Kombin Detayları:
  • Etek: Love My Body – 179.90 TL
  • Ceket: Love My Body – 299.90 TL
  • Çanta: Furla Metropolis S Crossbody
  • Şal: Gucci

Az Renkle Yüksek Şıklığı Yakalayın

Elegan stillerde ilk göze çarpan az renkle yüksek şıklığa kavuşmak. Bunun içinse hiç şüphesiz ton sür ton kombinler yapmak gerekiyor. Baştan aşağı aynı renkler, bu renklerin açıktan koyuya renkleriyle uyum yakalamak elegan görünmenizi sağlayacak. Baştan aşağı ‘ekru’ tonuyla yapacağınız ve ışıltılar ışın ekruya uyum sağlayacak doreyi kullanarak elegan stil nasıl olur siz de gösterin.

Elegan Tesettür Elbise Modelleri ve Kombinler

Zamansız Parçalara Yatırım Yapın

Zamansız parçaların başında her zaman trençkotlar geliyor. Görünümleriyle hem havalı hem şık olmayı başaran tasarımlar, elegan stillerin de baş rolleri arasında. Trençkotları takip edense yüksek bel bol pantolonlar. Son zamanların en şık parçaları olan yüksek bel pantolonlarla yapacağınız kombinler özenli ve seçkin görünümler için birebir. Bunlarla beraber klasik A kesim elbiseler, beyaz gömlekler elegan görünmek isteyen tesettürlü kadınların dolaplarına olması gerekenlerden.

Elegan Tesettür Elbise Modelleri ve Kombinler

Elbise: Massimo Dutti 2018 İlkbahar Yaz

İpek, Şifon, Brokar Kumaşları Tercih Edin

İpek bluzlar, şifon elbiseler, brokar etekler elegan stillerin yatırım yapılması gereken parçalardan oluyor. Görünümleriyle kaliteli duruşları sergileyen, aristokratların tercihleri arasında olan bu kumaşlar oldukça modern duruşlarıyla minimalist şıklığı yansıtıyor.

Elegan Tesettür Elbise Modelleri ve Kombinler

  • Kombin Detayları:
  • Elbise: Love My Body – 249.90 TL
  • Ayakkabı: Mango 2018 İlkbahar Yaz
  • Çanta: Mango 2018 İlkbahar Yaz
  • Şal: Merve Dağlı – Satın Al

Çanta ve Ayakkabıya Özen Gösterin

Elegan görünümler için çanta ve ayakkabının kaliteli görünümleri çok önemli. Bu kaliteli duruşun cep yakmasını istemeyenler sezon sonu indirimlerini asla kaçırmamalı. Markaların indirim kampanyalarıyla birbirinden zarif ve şık parçaları dolaplara ekleyebilirsiniz. Zarif ayakkabılar, köşeli deri çantalar elegan stilleriniz için önemli bir adım.

Elegan Tesettür Elbise Modelleri ve Kombinler

Elbise: Refka – Satın Al

Olabildiğince Az Parça Kullanın

Elegan stillerde kat kat giyinmenin yeri asla yok. Bu yüzden de genel olarak elbiseler ya da iki parçalık kombinler kullanmanız gerek. Bununla beraber abartıya asla kaçmamalısınız. Zarif elbisenizle kocaman kolye takmak yerine küçücük ışıltılı broş kullanabilirsiniz. Bir de bileklik, bir de saat, bir de yüzük olmamalı. Ne kadar az parça, ne kadar az aksesuar o kadar elegan görünümler. Kombinlerde basit uyumlar yakalayarak şıklığa kavuşmanız gerekiyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *