Elbiseden Ayakkabıya Kadar Tamamı 250 TL ve Altı Olan Yazlık Kombinler

Elbiseden Ayakkabıya Kadar Tamamı 250 TL ve Altı Olan Yazlık Kombinler

Tesettür Yazlık Elbise Modelleri

Normalleşmenin başladığı ama yine de temkinli olmamız gereken şu günlerde mağazalardan alışveriş yapmak yerine online alışverişe olan ilgi oldukça arttı. Hal böyle olunca online alışverişte birbiri ardına gelen kampanyalar sezon fiyatlarında büyük ölçüde indirim rüzgarı estirdi.

Elbiseden, ayakkabıya, eteklerden tuniklere kadar pek çok üründe şimdi indirim rüzgarları esiyor. Yesiltopuklar.com olarak yüzlerce ürün arasından seçim yapmanızı kolaylaştıracak hem sezonun en iyi hem de en hesaplı ürünleriyle satın alınabilir kombinleri sizler için hazırladık. Gelin şimdi 200 TL ve altı bir bütçeyle yazlık tesettür kombin önerilerine birlikte göz atalım.

Tesettur-Cizgili-Elbise-Kombini

Defacto 99.99 TL
Armine 69.90 TL
TrendyolMilla 52.49 TL
Chamay 10.13 TL
Polo 19.99 TL

Sahillerin Güneşlisi Elbisenin Çizgilisi

Yatay, dikey ya da diyagonal… Kısacası her türlü çizginin yazlık elbiselere çok yakıştığı aşikâr. Konforlu kesimlerler ve ferahlık hissi uyandıran katlı tasarımlar kontrast neon şeritlerle hareketlenen elbiseler ise favorilerimiz arasında. Pamuklu kumaşıyla yaz sıcağında teninizin nefes almasını sağlayan bu elbiselere bu yaz mutlaka şans verin.

Tesettür Ekoseli Elbise Kombini

Defacto 99.99 TL
Armine 68.70 TL
Polaris 34.99 TL
Chamay Bileklik 16.65 TL
Aqua Di Polo Gözlük 34.99 TL

Kolej Zirvesi: Ekose Elbiseler

Her yaz podyuma ve sokağa sızmayı başaran ekose desenler vazgeçilmez olduklarını bir kere daha kanıtladı. 2020 yazında sokakların söz sahibi olan ekoselere tüm koleksiyonlar kapılarını sonuna kadar açtı. Bu sezon baştan aşağıya ekoseye bürünmek ya da tek parçada gizlenen minimalistliği yakalamak mümkün.

Tesettür Çiçekli Tunik Kombini

Defacto Tunik 99.99 TL
Mudo Pantolon 159.99 TL
Renkli Butik Babet 34.90 TL
Polo55 Gözlük 29.99 TL
Akel Şal 24.99 TL

Çiçek Açan Tasarımlar

Yaz sıcaklarının hissedilmesiyle trend rüzgarı yönünü çiçek açan tasarımlara çeviriyor. Bu yaz floral desenlerin kıuşatmasından ilham almalı ve çiçeklerin enerjisini keşfetmelisiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir