eTesettür.com’da İşler Nasıl Yürüyor?

eTesettür.com’da İşler Nasıl Yürüyor?

E-Tesettür.com.tr Büyüyor

Her türlü tesettür giyim ihtiyacınızda bir portal olma yolunda hızla ilerleyen etesettur.com kapılarını tüketicilere açıyor. Şirket paylaştığı video ile online alışveriş işinin çok ciddi altyapı ve hizmet olduğunu tüketicilere göstermeye çalışıyor.

Bünyesinde 200’e yakın marka ve 20.000 farklı ürün barındıran etesettur.com, muhafazakar bayanların vazgeçilmezi olma yolunda hızla ilerliyor. Her ay yaklaşık 10.000 kargo ile 20.000 ürünü tüketiciler ile buluşturan E-tesettür bütün dünyaya ürün gönderiyor.

Toplam 2000 m2 alanda 65 kişilik uzman bir kadro ile hizmet veren online alışveriş sitesi çok yakında Avrupa’daki tüketiciler için ayrı bir site açıp, Avrupa’daki muhafazakar bayanlara daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmaya başlayacak.

Şimdi gelin, bu çok özel videoyu izleyelim ve online alışveriş sitesi E-Tesettür‘de işler nasıl yürüyor birlikte görelim!

Yorumlar

“eTesettür.com’da İşler Nasıl Yürüyor?” için bir cevap

  1. fatma zehra aydın dedi ki:

    merhaba. severek güvenerek alım nadir sitelerden birisidir e-tesettür. uygun kaliteli fakat bi kaç eksiğiniz var bunlar da giderildiği zaman daha çok başarılı olacağınızı umuyorum. öncelikle bazı ürünlerin açıklaması çok yetersiz. ilki bazı ürünlerin görseli ve ürünün özellikleri editörün özel notu birbirini tutmuyor. üründe takım elbise gösterilirken editör yorumunda pardesüden bahsediliyor. ayrıca en önemli eksiklik de kumaş bilgisi, mankenin özellikleri bazı ürünlerde bulunmayınca tereddüt edip almakta zorluk yaşıyorum . bu irse hepimiz için daha iyi olur. saygılarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir