Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Latifa, Düşündüğünüzden Fazlası!

Latifa, Düşündüğünüzden Fazlası!

Latifa 2016 Sonbahar Kış Tesettür Koleksiyonu

Latifa, 2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’yla rengarenk siluetleri muhafazakar kadının ayağına getiriyor…

Latifa yeni sezon koleksiyonunda yer verdiği zamansız tasarımlarla tüm kombinlere eşlik ediyor. Sonbaharın habercisi trençkotları Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda özgün bir şekilde yorumlayan Latifa, sezonun alışılagelmiş tasarımlarına hareket katıyor. “Düşündüğünüzden fazlası” sloganı ile akıllardan çıkmayacak bir koleksiyon sunan Latifa, renk skalasıyla da enerjik, dinamik kadının tarzını vurguluyor.

Latifa 2016 Sonbahar Kış Tesettür Koleksiyonu

Yeni sezonda bir ilke imza atan ve kabuk değiştiren Latifa, klasik ya da sportif diye ayrım yapmaksızın her stile sahip kadının kendine ait bir parça bulabileceği geniş bir koleksiyona imza atıyor. Casual giyimin çok ötesine geçerken, sadece markasına değil tüm ürün gruplarına da radikal dokunuşlar yapıyor.

Latifa 2016 Sonbahar Kış Tesettür Koleksiyonu

Modaya Yön Veren Parçalar

Latifa Sonbahar/Kış koleksiyonu yalın, özgür ve modaya yön veren şehir kadınının izlerini taşıyor.

Yeni sezonda şehir hayatının yoğunluğunda konforundan ve şıklığından taviz vermek istemeyen kadınlara kendini rahat hissedeceği kilit parçalarla en iyi fiyata moda sunuyor. Sadeliğin esas alındığı tasarımlarda renkli parkalar, casual kaplar, modern çizgide pardösüler, denim elbiseler dikkat çekiyor.

Latifa 2016 Sonbahar Kış Tesettür Koleksiyonu

Günün Her Saatine Uygun Tasarımlar

Latifa 2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘nda casual stilden ofis stiline kadar günün her saatine uygun tasarımlara vurgu yapıyor. Bu sezonda Latifa kadınının gardırobunun olmazsa olmaz parçaları arasında yerini alan trençkot modelleri, kusursuz ve klasik çizgileri aynı tasarımda sunuyor.

Latifa 2016 Sonbahar Kış Tesettür Koleksiyonu

Üstün Kalite ve Fiyat Dengesi

Latifa yeni sezonun hit parçalarını oluştururken, kalite ve fiyat ilişkisini oldukça iyi dengelediği parçalar sayesinde keyifle yeni sezon alışverişi yapabilme rahatlığı sağlıyor.

Latifa’nın yeni koleksiyonundaki tüm ürünleri şimdi Florya mağazasından satın alabilirsiniz. Ürünler çok yakında markanın online alışveriş sitesi www.latifa.com.tr ‘da!

Latifa İstanbul İletişim:
Adres: Şenlikköy Mah. Florya Cad. No: 7/2 Dükkan 2. Florya İstanbul
Telefon: 0212 424 55 78

(Latifa ürünleri 2014-03359 nolu tasarım tescili korunmaktadır.)

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *