Düşlerin Rengi Pembe Bir Kombin

Düşlerin Rengi Pembe Bir Kombin

Pembe Renkli Şık Tesettür Kombini

Şık uzun elbiseler zarafetinizi ve tarzınızı her zaman ön plana çıkarır. Rahat kullanımı ve kumaş dökümü ile uzun elbiseler öncelikli tercihlerimiz arasında yer alır. Kombinimizdeki sarı renk bloğu ile tasarlanmış pembe şık elbise, tarz sahibi hanımlar için farklı bir estetik duruş sağlayacaktır.

Özellikle sıcak yaz günlerinde giydiğimiz kıyafetlerin kumaşlarına dikkat etmeliyiz. Terletmeyen ve serin tutan kumaşlar yaz günlerinde öncelikli seçeneklerimiz arasında olmalıdır. Sezon sonu indirimlerinden faydalanmak adına haddinden fazla kıyafet almamalıyız. Kombinlemesi ve bizim için tarzımıza ve vücut yapımıza göre en uygun kıyafetleri almamız daha uygun olacaktır. Moda israf etmek değil, doğru parçaları yerli yerinde kullanmakla olacaktır.

Kombinimizdeki elbisenin sarı renk geçişleri bulunduğundan sarı bir ceket ve çantayı tercih ediyoruz. Sarı ve pembenin bir araya gelmesi iddialı bir görüntü sağlayacaktır. Hanımlar arası sohbetlerinizde canlı renklerle giyinmek isterseniz böyle bir kombin siz de yapabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir