Dünyanın En Popüler Alışveriş Mekanları

Dünyanın En Popüler Alışveriş Mekanları

Dünyanın En Popüler Alışveriş Mekanları

Biz kadınlar için alışveriş yapmak adeta bir terapi. Hangi şehirde, hangi ülkede olursak olalım mutlaka alışverişe çıkarız. Sürekli yurt dışına çıkan hanımlara rehber olabilecek dünyanın en popüler alışveriş mekanlarını sizler için araştırdık. Hem çalışırım, hem gezerim, hem alışveriş yaparım diyen tüm hanımlar muhakkak bu yazımızı okumalısınız.

Galleria Vittorio Emanuele, Milano: Özel restorantlar, alışveriş merkezleri ve lüks dünya markalarının bulunduğu Galleria Vittorio Emanuele caddesi Milano’ya gidenlerin uğrak yeri. Sizler de Milano’da alışveriş yapmak istiyorsanız bu cadde tam da size göre.

Dünyanın En Popüler Alışveriş Mekanları

Fifth Avenue, New York: New York deyince aklımıza lüks markaların mağazaları, moda evleri ve özel butikler geliyor. Birçok markanın mağazalarının bulunduğu Fifth Avenue’da indirim dönemlerinde çılgınlar gibi alışveriş yapabilirsiniz.

George Street, Sidney: Queen Victoria Building, George Street’te muhteşem bir alışveriş imkanı size sunuyor. 30 metre genişliğindeki bu muhteşem yapıda tüm dünya markalarını bulmak mümkün.

Dünyanın En Popüler Alışveriş Mekanları

Avenue Montaigne, Paris: Paris deyince ilk aklımıza gelen Eyfel kulesi olsa da, muhteşem Fransız butikleri, haute couture tasarımcıların mağazaları ve dünya markalarının bulunduğu Avenue Montaigne caddesi de ilk gezilecek yerlerden.

Orchard Road, Singapur: Alışveriş merkezleri, kafeler, lüks oteller muhteşem çiçek temalarının içinde Orchard Road’da sizleri bekliyor. Aradığınız herşeyi bulabileceğiniz Orchard Road’da egzotik çiçekler de muhteşem bir atmosferde herkesin beğenisini kazanmakta.

Dünyanın En Popüler Alışveriş Mekanları

Tüm bunlarla birlikte; Rodeo Drive-Los Angeles, Bahnhofstrasse-Zürih, Ginza-Tokyo, New Bond Street-Londra, Janpath–Delhi, Maria Hilfer–Viyana, Avinguda Diagonal-Barselona, Bağdat Caddesi-İstanbul, Oscar Freire-Sao Paulo, PC Hoofstraat–Amsterdam, Avenue De La Liberté–Lüksemburg’da ülke ve şehirlerin alışveriş yapılacak en popüler caddeleri.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir