Dünya’nın En İyi Lüks Alkolsüz Oteli: Angel’s Peninsula

Dünya’nın En İyi Lüks Alkolsüz Oteli: Angel’s Peninsula

Dünyanın-En-İyi-Alkolsüz-Oteli-Angel's-Peninsula

Angel’s Peninsula’ya Bir Turizm Oskarı Daha

Doğal güzellikleri, kültürel zenginlikleri ve tarihsel birikimiyle Dünya turizminde öne çıkan ve her zaman dikkat çeken ilimiz ödül almaya devam ediyor.

Dünya’nın en popüler seyahat ve turizm markaların değerlendirildiği turizmin oskarları olarak adlandırılan World Travel Awards 2012(WTA) – Dünya Seyahat Ödüllerinin 12 Aralık 2012 tarihinde Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de düzenlenen Büyük Final Gala Töreninde ilimiz Marmaris ilçesinden Angels’s Peninsula iki ödül daha aldı.

Dünyanın-En-İyi-Alkolsüz-Oteli-Angel's-Peninsula-Hotel

Uluslararası turizm sektörünün en prestijli seyahat ödüllerinden sayılan World Travel Awards 2012 (WTA)– Dünya Seyahat Ödüllerinin verildiği Portekiz’de daha önce düzenlenen törende ‘Avrupa’nın ve Türkiye’nin En İyi Yeni Lüks Oteli‘ ödülünü alan Angel’s Peninsula Oteli Hindistan’daki ödül töreninde “Dünya’nın En İyi Lüks Alkolsüz Oteli” ve “Dünya’nın En İyi Yeni Lüks” ödüllerine layık görüldü.

Dünyanın-En-İyi-Alkolsüz-Oteli-Angel's-Peninsula-Hotel

GETOB Üyesi olan Angel’s Peninsula her biri farklı dizayn edilmiş olan toplam 182 odasıyla, detoks paketlerinin bulunduğu Sağlıklı Yaşam Merkezi ile, her çeşit masajın ve kişiye özel bakımların yapıldığı SPA ve Fitness merkezleriyle öne çıkarak bu ödülleri almaya hak kazandı.

Dünyanın-En-İyi-Alkolsüz-Oteli-Angel's-Peninsula

Ayrıca alkollü içecek servisinin yapılmadığı Angel’s Peninsula, muhteşem Ege Denizi manzarasına sahip 7 Restoran, 4 Kafe ve 1 Pastanesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Turizmin Oskarları olarak kabul edilen World Travel Awards 2012 (WTA)– Dünya Seyahat Ödüllerinin verildiği Hindistan’da düzenlenen törende Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turgut Köyünde hizmet veren Angel’s Peninsula Oteli ‘Dünyanın En iyi Lüks Alkolsüz Oteli’ ve ‘Dünyanın En İyi Yeni Lüks Oteli’ ödüllerine layık görüldü.

Dünyanın-En-İyi-Alkolsüz-Oteli-Angel's-Peninsula-Hotel

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir