Dünyaca Ünlü Markaların Özel Seçkilerini Sporseverler İle Buluşturan Intersport Antalya’da

Dünyaca Ünlü Markaların Özel Seçkilerini Sporseverler İle Buluşturan Intersport Antalya’da

Intersport Antalya The Land of Legends

Intersport’un Türkiye operasyonunu devralan Eren Perakende, markanın 11. mağazasını Antalya The Land Of Legends’da açtı. Nike, Adidas, Puma, Jordan gibi dünyaca ünlü markaların özel seçkilerini sporseverler ile buluşturan Intersport’un Antalya The Land of Legends’da ki mağazası 2 bin 190 metrekare alana konumlanıyor. Türkiye’nin en büyük Intersport mağazası olarak içeride spora dair her şeyi bulabileceğiniz bir dünya siz bekliyor.

Intersport Spor Giyim Antalya Mağazası

Yeni konsepti ile hizmet veren Intersport mağazasında forma baskı, ayak ölçer cihazlarının ve spor aletlerinin yer aldığı özel deneyim alanları mevcut. Mağazadaki deneyim alanlarında aldığınız formanızı kişiselleştirebilir, ayak ölçer cihazı ile ayak numaranızı öğrenebilir, almak istediğiniz ayakkabıyı mağazada bulunan spor aletlerinde deneyimleyebilirsiniz.

Intersport Antalya Spor Giyim Mağazası

Özel iç ve dış mimari tasarıma sahip olan mağazada 2000’nin üzerinde ürün çeşidi bulunuyor. Koşu, fitness, basketbol, futbol, yüzme, outdoor, tenis ve pilates gibi birçok spor dalına ait tekstil, ayakkabı, aksesuar ve ekipmanın satışa sunulduğu mağazada, spor tutkunları, sporla ilgili aradıkları her şeyi aynı çatı altında bulma fırsatı yakalıyor. Intersport, dünyaca ünlü 34 markanın en yeni ürünlerini sporseverlerle buluşturmaya devam edecek.

Intersport Antalya

Intersport Antalya İletişim:

  • Adres: Kadriye Mahallesi Atatürk Cad.No:51 Serik /Antalya Türkiye
  • Telefon: 0 (242) 606 11 31

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir