DressLove, Elbise Tutkunlarının En Yeni Markası

DressLove, Elbise Tutkunlarının En Yeni Markası

Dresslove 2016 Elbise Modelleri

Geçtiğimiz günlerde Moda Blogger’ı Buse Terim Bahçekapılı’nın da katılımlarıyla lansmanı yapılan Dresslove markası, özel günlerinize şahitlik edecek birbirinden zarif elbiseleriyle Türkiye’nin en seçkin mağaza ve butiklerinde yerini almaya başladı.

Göz alıcı elbiseleriyle kısa sürede adından sıkça söz ettiren  Dresslove, aşkla tasarlanan elbiseleriyle isminin de hakkını vermiş. Işıltılar, püsküller, pileleri, dantel ve işlemeleri en şık halleriyle görmeye hazır mısınız?

Dresslove 2016 Elbise Modelleri

2016 belli ki Dresslove’ın yılı olacak! Daha şimdiden Yesiltopuklar.com’un radarına girmeyi başaran bu yeni marka kusursuz tasarımlarla ışıltılı ve göz alıcı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu elbiselerin içinde kendinizi bir prenses gibi hissedecek ve hayaller aleminde yolculuğa çıkacaksınız.

Dresslove 2016 Elbise Modelleri

Boncuklar, taşlar ve işlemelerle bir yenisi daha eklendi: danteller! Bu detayı hemen hemen tüm tasarımlarında kullanan Dresslove elbiseleriyle sade ve zarif bir görünüm yakalayın!

Karanlık, soğuk ve kasvetli havaları geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde Dresslove ‘ın koleksiyonunda yer alan bahar çiçekleri ile enerji topluyoruz. Dantel ya da işlemelerle bir araya gelen floral desenlerle bahara hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Dresslove elbiselerini İstanbul Anadolu yakasında Berva Butik ve Hilye Stil mağazalarında, Avrupa yakasında ise Popüland mağazasında bulabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir