Dört Mevsim Üzerimizde: Trençkotlar

Dört Mevsim Üzerimizde: Trençkotlar

Tesettür Kombinleri 2014

Trençkotlar günlük kıyafetlerimizin vazgeçilmez kurtarıcı parçalarından…

Trençkotlar hem giyim özgürlüğü, hem de rahatlık sağlayan, bununla birlikte günlük kıyafet ihtiyacımızı fazlasıyla gören şık bir dış giyim tercihi. Günlük giyimde trençkotlarla şık kombinler oluşturmak için rahat ve stil parçaları birleştirmelisiniz.

Tesettür Kombinleri 2014

Trençkot: Burberry, Çanta: Mulberry, Şal: Kayra

Krovaze, çift düğmeli trençkotların kumaş kemeri, apoletleri aynı zamanda üniformatik havayı da göstermekte. Kombinimizde kullandığımız kot pantalonlar ve rahat ayakkabılar da spor bir stili vurgulamaktadır. Özellikle günlük giyimde koşuşturmalı ve alışverişi bol bir gün olacaksa şık bir trençkotla oluşturduğunuz kombini giyebilirsiniz.

Tesettür Kombinleri 2014

Trençkot: Burberry, Ayakkabı: Nike, Çanta: Rebecca

Sonbahar ve ilkbaharda biz hanımların vazgeçemediği trençkotlarda klasik modeller, öncelikli tercihiniz olmalı. Siyah ve krem gardrobunuzda muhakkak bulunması gereken en önemli renklerden. Sonbaharda siyah rengi tercih ederken, ilkbaharda da ekru rengi öncelikli kullanabilirsiniz. Trençkotlarla eşarp veya şal tercihiniz sizin o günkü ruh halinize göre değişebilir.

Tesettür Kombinleri 2014

Trençkot: Burberry, Çanta: Charles, Pantolon: Mango

Dış giyim tercihlerimizde pardesüler ve trençkotlar giyim zevkinize göre değişkenlik gösterebilir. Özellikle son yılların trendleri arasında olan minimal tasarımları, dış giyim tercihinizdeki modellerde de giyebilirsiniz. Sade ve rahat modeller gün içindeki koşuşturmanızda size kolaylıkta sağlayacaktır.

Yorumlar

“Dört Mevsim Üzerimizde: Trençkotlar” için bir cevap

  1. mehtap dedi ki:

    dört mevsim üzerimizde trençkotlar bölümündeki kırmızı şallı kombinli olan trençkotun fiyatını öğrenemiyorum. Bilgi verirseniz çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir