Doque İstanbul 2018 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Doque İstanbul 2018 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Doque İstanbul 2018 Tesettür Dış Giyim Modelleri

Doque İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu, tesettürlü kadının dış giyimine yine ve yeniden farklı ve özgün dokunuşlar getiriyor. Sıcacık renk skalasıyla modayı arkasına alan marka, zengin seçenekleriyle de her zevkin kadınına hitap etmeyi başarıyor. Kaliteli dokularını minimalist çizgide yansıtarak elegan görünümleri yansıtan Doque İstanbul yeni sezon dolaplarına şıklık katmaya hazır.

Doque İstanbul 2018 Kahve Pardesü

Serin ve Yağışlı Havalara Kahve Kokulu Pardösüler

Doque İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu’nda tesettürlü kadının anahtar parçası olacak pardösüleriyle ısı seviyesini yükseltmeye kararlı. Sonbaharın etkisindeki tasarımlar belki bir tarçın kokusunu ya da sıcacık bir kahve kokusunu hissettirecek. Yumuşacık kaşmir dokuları, bel vurgusu yapan kesimleriyle özgür ruhlu, güçlü ve kendinden emin kadınlara hitap eden marka, soğuk havalara gardını şıklıkla alıyor. Mevsim boyunca üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz tasarımlar, özellikle kahve tonlarıyla dolapların aranan parçalarından.

Doque İstanbul 2018 Haki Pardesü

Giy – Çık Pardösülere Modern Dokunuş

Stil kurtaran pardösüler, Doque’nin yeni sezon koleksiyonunda çoktan yerini aldı. Rafine zevklerin hit parçası olmaya aday giy – çık tasarımlar, renk konusunda da modaya uymayı ihmal etmiyor. 2018 sonbaharının en sevilenlerinden biri olan koyu yeşiller, Doque’nin görünümlerine de geçiş yapıyor. Kapüşonlu modelleriyle sportif bir tavra bürünen giy – çık pardösüler, aynı zamanda kötü hava koşullarına karşı da önlemini alıyor. Bel büzgüleriyle de silüetini ortaya çıkaran tasarımlar salaş şıklık çizgisini korumayı başarıyor. Zıt renklerle kontrast bir uyum yakalayacak koyu yeşil pardösü tasarımları, kahveni açıktan koyuya tonlarıyla natürel bir havayı yansıtacak. Siz siz olun sonbahar alışveriş listenize Doque’nin hem şık hem sportif giy – çık pardösüleri eklemeden geçmeyin.

Doque İstanbul 2018 Kiremit Trençkot

Enerjisi Yüksek Kendinden Emin Trençkotlar

Serin havaların en havalı parçası trençkotlar, Doque’nin 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu’nda kendini bir kere daha sevdiriyor. Dolapların olmazsa olmazı, sonbaharın kilit parçası trençkotlar bir de iddialı renklere bürününce tutku uyandırıyor. Ne kırmızı ne turuncu, kiremit tonları diyebileceğimiz sıcacık silüetler tesettürlü kadının stillerine kendinen emin bir hava getirecek. Ayak bileklerine kadar maksi boylarıyla, geniş kalıplarında formu sağlayan bel kuşaklarıyla, kruvaze kesim düğme detaylarıyla çok sevilen Doque trençkot, adeta kombinlerin süper kahramanı.

Doque İstanbul Mavi Kaban

Gizemli Mavilerin Güçlü Formlarıyla Şıklık

Yeni sezonun en gizemli renk tonu koyu maviler, Doque’nin 2018/19 koleksiyonunda tesettürlü kadını karşılıyor. Bir o kadar minimal ve bir o kadar iddialı bu renkler şıklığa yatkın görünümleriyle adeta şov yapıyor. Dolapların olmazsa olmazı arasına güçlü bir giriş yapan tasarımlar, Doque dokunuşuyla ikonik bir havaya bürünüyor. Detaylarda kendini göstermeyi başaran kürk, bel formunu güçlendiren kahve tonlarındaki deri kemer moda ve şıklığı tek pardösüde buluşturmayı başarıyor.

Doque İstanbul 2018 Dış Giyim

Denim Görünümleriyle Kilit Parça

Doque 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu’nda her sezonun modası olmayı başaran denim dış giyim parçalarını ihmal etmiyor. Minimalist formlarıyla beğeni toplayan, fermuar kapamasıyla sportif bir havayı yakalarken konforu da peşi sıra getiren tasarımlar, serin havaları da selamlıyor.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *