Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Doğru Renklerle Ev Ortamında Çalışma Verimliliğini Arttırın

Doğru Renklerle Ev Ortamında Çalışma Verimliliğini Arttırın

Bi Boya Duvar Boyası

Günümüz trendleri, tüketici ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen boya ürünleri ve hizmetleriyle tüketicilerin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılayan Bi’Boya, iş hayatlarımızı evlere taşıdığımız bu günlerde çalışma verimliliğini arttıracak renk önerilerini paylaştı.

Covid-19’un yarattığı pandemi süreci, hayatımızın birçok alanında olduğu gibi, iş hayatlarımızda da bir takım değişikliklere neden oldu. Bu dönemde uzaktan çalışma sisteminin iş hayatında öne çıkarken, bu modelde en önemli konuların başında da hiç şüphesiz, içsel motivasyonumuzu yüksek tutmak geliyor.

Bi Boya Sarı Duvar Boyası

Yapılan araştırmalar, renklerin insan psikolojisi üzerinde büyük etkiler oluşturabileceğini ortaya koyuyor. Üretkenliğimizi arttırmak ve bitirmemiz gereken işlere odaklanmamızı kolaylaştırmak için duvarlarınızda yapacağınız renk değişimleriyle daha verimli yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Mekanlara renk katan uygulama çözümleri ve dekorasyon önerileriyle, yeni fikirlerin yaratılmasına yardımcı olan Bi’Boya’nın uzmanları sizler için hazırladı.

BiBoya Sarı Duvar Boyası

Bolluğun ve bereketin rengi: Sarı

Özellikle güneşin rengi olan sarının ve alt tonlarının; enerji tazeleme, mutluluk verme ve rahatlatma gibi etkileri olduğu biliniyor. Bilinçaltına güneşin kudretini çağrıştıran sarı, dostluğun ve iyiliğin rengi olarak da nitelendiriliyor. Daha fazla mutluluk hormonu salgılamak ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayarak evden çalışma sürecini daha verimli hale getirmek istiyorsanız çalışma odanızda, sarı rengini değerlendirebilirsiniz. Duvarlarınızı çift renkli kullanmak isterseniz de sarıyı gri ile kombinleyerek sofistike bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bi Boya Yeşil Duvar Boyası

İlhamını doğadan almak isteyenlere: Yeşil

Yemyeşil doğa manzaraları izlemenin insana verdiği huzuru kim inkar edebilir ki? Çalışma odasında yeşil rengin tonlarını kullanmak kendinizi güvende hissetmenize ve huzur dolu bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olur. Odaklanma problemi yaşıyor ve dikkatinizin çabucak dağıldığını düşünüyorsanız çalışma ortamının duvarlarında yeşil rengi kullanabilirsiniz. Bilinçaltınıza, tabiata sığındığınız, sakin ve huzurlu bir ortamda işlerinizi kolaylıkla hallettiğinizi anlatmak için yeşil renkli duvarlarınıza kelebek, yaprak ve ağaç motifli tablolar asabilir, çalışma masanızı mor renkli çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

Bi Boya Siyah Duvar Boyası

Tutku ve hırsın rengi: Siyah

Daha verimli bir çalışma ortamı oluşturmak için siyah rengin asaletinden faydalanabilirsiniz. Siyah renk; gücü, ihtirası ve ciddiyeti temsil etmesinin yanında, fiziksel olarak da ışığı en az yansıtan renk tonudur. Çalışma odasında siyah rengi kullanarak dikkatinizi dağıtma ihtimali olan etkenleri karanlığa mahkum edebilir ve böylelikle sadece önünüzdeki işe odaklanabilirsiniz. Ancak dar ve gün ışığı almayan bir odada çalışıyorsanız duvarları siyaha boyamadan önce iki kere düşünmelisiniz. Çünkü koyu renkler zaten karanlık olan odaları basık ve boğucu hale getirebilir.

BiBoya Mavi Duvar Boyası

Otorite ve sükunet bir arada: Mavi

Evden çalışırken gösterdiğiniz performansın ofisteki performansınızın dahi önüne geçmesi için, mavi rengi değerlendirebilirsiniz. Sakinliğin, huzurun ve üretkenliğin rengi olarak bilinen mavi; tansiyonu düşürme ve kan akışını yavaşlatma gibi biyolojik etkileriyle dikkat çekiyor. Hem vücuda hem de psikolojiye olan pozitif etkileri sebebiyle okullarda da en sık kullanılan renklerden biri olan maviyi, çalışma odanızın tüm duvarlarına uygulayabileceğiniz gibi sadece çalışma masasının arkasındaki duvara da uygulayabilirsiniz.

BiBoya Renk Kartelası

Renk kartı ile görerek seçim yapın

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim’in boya markası Bi’Boya, sunduğu hizmetlerle boya yapma sürecinin her aşamasında tüketicinin yanında yer alıyor. Ücretsiz renk kartı hizmetinden, ürünlerin adrese kargolanmasına kadar bütünleşik bir hizmet sunan Bi’Boya, birbirinden güzel renk ve dijital uygulamaları ile de tüm bu süreci sizin için kolaylaştırıyor.

Boya seçimi için Bi’Boya’nın zengin renk kartelasına göz atabilir, onlarca farklı renk arasından dilediğinizi seçerek; kaliteden ödün vermeden duvarlarınızı zevkinize göre renklendirebilirsiniz. Uygun fiyat skalası ve kaliteli ürünleri görmek için Bi’Boya’nın biboya.com.tr web sitesini ziyaret edip, dilediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda online satış platformu haline gelen Bi’Boya sitesinden duvarlarınıza yakışacağını düşündüğünüz ücretsiz renk kartını sipariş edip, renk seçimini de görerek yapabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *