Doğal ve Güzel Bir Görünüm için 7 Stil İpucu

Doğal ve Güzel Bir Görünüm için 7 Stil İpucu

Tesettür Kombinler 2017

Geçmişin ihtişamlı modası günümüzde yerini minimal bir tavra bıraktı. Defilelerde, markaların “lookbook” larında karşımıza çıkan çarpıcı detaylar, doğallığa indirgendi. Hatta tasarımları sergileyen mankenlerde bile kusursuz estetik algısını yansıtan isimler seçilmiyor.

Ve yeni moda en sonunda, güzelliğin doğallıktan geçtiğini keşfediyor. Peki bu minimal siluet stile nasıl yansır? İşte doğal ve güzel görünüm için 7 stil ipucu ve harika tesettür kombinler.

Tesettür Kombinler 2017

Soft Tonlarla Natürel Görünüm

Doğaya ve doğallığa yakın olmanın ilk yolu, natürel renklerden geçiyor. Kış mevsimine oldukça yakışan bu soft tonlar, modern şehirli kadına da vurgu yapıyor. Toprak tonlarının yanı sıra ekru, gri ve beyaz gibi oldukça minimal renkler, rengin de ötesinde bambaşka bir havaya sokuyor.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Baştan aşağı stilinize yansıtacağınız bu tonlarla natürel devre ayak uydurun. Bu havayı kaybetmemek için renk karmaşası oluşturmayın. Tek renk ya da en fazla iki renk kullanabilir, nötr renklerle uyumu rahatlatabilirsiniz.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Salaş ve Dökümlü Parçaları Kullanın

Sweatshirt’leri günlük hayata uyarlamakta zorlananlar, ya da günlük yaşamına uyduramayanlar da salaş ve dökümlü tasarımları tercih edebilir. Benzer bir konfor ve rahatlık sunacak dökümlü tasarımlar, güzelliğinize de yansıyacak.

Tesettür Kombinler 2017

Desenleri Minimale İndirgeyin

Desenli tasarımların doğal tavrını bozmamak için karmaşaya yer vermeyin. Hangi deseni kullanırsanız kullanın minimalistliğe aykırı düşmeyin. Floral desenlerde minik çiçeklere ve soft renklere, ekosede naif çizgilere yer verin. Bu gibi kombinlerde başka ayrıntıya kesinlikle yer vermeyin. Doğallığın en önemli kuralı, aşırıya kaçmamak olduğunu unutmayın.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Ev Giyimine de Doğallığı Yansıtın

En doğal halinizi düşündüğünüzde ev haliniz aklınıza gelecektir. Bol eşofmanlar, bol sweatshirtler en rahat edilen parçalar. Bu tavır artık sokağa da yansımışken stile katmamak için hiçbir sebep yok. Etek görünümdeki salaş pantolonlar, uzun bol sweatshirtler ve sweetlerin altından çıkan gömlekler. Bu tavır tam da doğal ve güzel görünüm için biçilmiş.

Tesettür Kombinler 2017

Abartıdan Koşarak Uzaklaşın

Doğal ve güzel görünüm için ilk akla gelmesi gereken abartıdan uzak bir stil yakalamak. Bunun içinse en başta dediğimiz gibi renk karmaşasına kapılmamak. Sonrasında ise modaya uyacağım ve trendleri yakalayacağım diye, kötü görünümlere düşmemek.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Bir klişe atasözü der ki, “Moda size yakışandır.” Bunlarla beraber, detaylara boğulmayın, tek kombinde tek ayrıntıya yer verin. Aksesuarlarınızı tek bir noktada kullanın örneğin iri bir kolye taktıysanız bileklik kullanmayın…

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Sade ama Trend, Sportif ama Şık Olun

Günün her anında kullanabileceğiniz ve hemen hemen her koleksiyonda yer edinen kilit parçaları kış dolaplarına ekleyin. Sıradan gibi görülen bu parçalar, trend olmasıyla beraber doğallığı yakalayacak.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Hem trend hem doğal tasarımlar, sportif tavrıyla şıklığı da yansıtacak. Örneğin sezonda trend alarmı veren ekose parçalar, tam da istenilen görünüme göre. Ekose desenli tasarımlar sıradan gibi gözüken ancak trend, hem sportif hem şık.

Tesettür Kombinler 2017

Çabasız ve Cool Görünün

Kombin için harcanan dakikalar aslında doğallığı geride bırakan en önemli durum. Bunun için saatler kafa yormadan aklınızdaki parçaları bir araya getirin. Renklerin uyumu, parçaların ahengi, olur mu olmaz mı bir kenara bırakın. Cool parçalarla çabasız bir güzellik tavrı sergileyin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Yorumlar

“Doğal ve Güzel Bir Görünüm için 7 Stil İpucu” için bir cevap

  1. çiğdem dedi ki:

    lütfen yaptığınız bu kombinlerin satışını da yapınız gösterdiğiniz kombinlere bayılıyorum fakat satın alamıyorum ayakkabıdan çantaya eşarba nasıl kombinlediyseniz biz zamanı olmayan çalışanlar satın alalım teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir