Doğal Kumaşlar ve Sakin Renklerle Yaza Merhaba!

Doğal Kumaşlar ve Sakin Renklerle Yaza Merhaba!

Doğal Kumaşlar ve Sakin Renkler

Organik Stil

Yazın en sıcak günlerine doğal kumaşlar ve sakin renkler yakışıyor. Sıcacık hava, masmavi gökyüzü enerjimizi artırırken keyfimizi bozmamak için sığınmamız gerekense incecik tiril tiril kumaşlar. Renklerle beraber kumaşlarla da doğaya yakın olmak mümkün. Sizler de hiç vakit kaybeden kozmopolit görünümü organik stille zirveye taşıyın!

Doğal Kumaşlar ve Sakin Renkler

Kombinlere Taze Fikir

Keten, şile bezi, şifon, incecik krepler ve pamuklu kumaşlar doğallığın başlıcaları. Minimal sezona ayak uyduran bu dokular, adeta organik bir stil oluşturuyor. Doğallığı içeren kıyafet tasarımları, kesimleriyle de ferahlığı veriyor. Kesinlikle vücuda yapışmayan bol, ‘big size’ dediğimiz parçalar, tam da organik stiliniz için! Kombinlerinize taze bir fikir olacak bu anlayış yazın öne çıkan rahatlığı.

Doğal Kumaşlar ve Sakin Renkler

Cool Havanın Hakimi

Doğal kumaşların öne çıkardığı sportif görünüm, 2016 yazının da yükselen trendi. Sokak stilinden tutun özel günlere kadar etkisini gösteren spor stil, doğal kumaşlarla ve sakin renklerle cool havasını sergiliyor.

Doğal Kumaşlar ve Sakin Renkler

Yazın Kozmopolit Büyüsü

Şehirli kadının kozmopolit görünümünü destekleyecek doğal kumaşlar her zaman sadece sportif akımı sunmuyor. Cool havanın ötesinde, şık ve klasik anlayışı yaz sıcağına uyarlayarak da büyülüyor.

Doğal Kumaşlar ve Sakin Renkler

Baharın Fresh Hali

Doğal kumaşlarla beraber kullanılan sakin renkler, baharın temiz havasını kombininize getiriyor. Fresh görünümün en yalın halini sıcacık havalara uyarlayacak organik stil kilit parçaları barındırıyor.

Uçuş uçuş şifonun verdiği sakinliğe en yakışan beyaz, krem, şeftali, sarı, mavi.. gibi onlarca rengin en dingin, en duru tonu, görüntüsüyle bile taze bir his uyandırıyor. Yazın rahat dokusu keten ve şile bezi, beyaz ve krem tonlarını ağırlıyor. Pamuklu kumaşlar ve ince kreplerde ise yazın her rengini görmek mümkün. Soft ve natürelliği verecek tonlar doğal kumaşlara en yakışan fikirler.

Doğal Kumaşlar ve Sakin Renkler

Kombinlere Enerji Enjektesi

Sakin renklerde hakimiyet sağlayan bej ve beyaza kimi zaman desenlerle kimi zaman farklı parçalarla enerji enjekte etmek mümkün. Yeşil, turuncu, kırmızının dinamik görüntüsünü, aksesuarlarla ya da keten şile bezi kumaşların üzerine işlenmiş nakışlarla kombininize taşıyın. Baştan aşağı minimal görüntü için ton sür tondan vazgeçmeyin.

Doğal Kumaşlar ve Sakin Renkler

Keten etek – ceket ikilisi, dökümlü doğal kumaşlarla big size takımlar, tiril tiril elbiseler, kimonolar ve yelekler… Yaz sıcağının kurtarıcılarını zevkinize göre belirleyin!

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir