Doğal Işıltınızı Ortaya Çıkararak Cildinizi Bahara Hazırlayın

Doğal Işıltınızı Ortaya Çıkararak Cildinizi Bahara Hazırlayın

Darphin Nemlendirici Krem

Cildiniz uzun süre soğuk havalara ve kış şartlarına alıştıktan sonra sıcak ve güneşle buluştuğunda nem ve elastikiyet kaybına uğrayabilir. Sağlıklı ve ışıldayan cildin sırrı nem oranını dengelemektir. Darphin’in nem bakımı sağlayan serisi Hydraskin ile soğuk ve zorlu hava koşullarından nem kaybına uğrayan cildinizi rahatlatabilirsiniz. Kış mevsiminde daha sık tercih ettiğimiz yoğun kremlerin yerini hafif formüllü nemlendiriciler ile değiştirmenin tam zamanı!

Aynı zamanda havanın daha kirli olduğu kış aylarında cilt birçok zararlı dış etkene maruz kalarak doku bozulmalarına uğrayabilir, hassaslaşabilir. Darphin’in çevresel faktörlere karşı savaşan serisi Intral ürünleri ise bu faktörlere karşı cildinizi korumak için ideal.

Güneşli havaların da artması ile birlikte, güneş korumasını da unutmadan, bakım rutininizi Darphin ürünleri ile bahara hazırlayın!

Hydraskın Lıght

Nemlendirme: Hydraskın Lıght

Hafif yapısı, jel formu ve su bazlı botanik içerikleri ile cildi derinlemesine ve gün boyu nemlendirir, cildin dolgun ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 50ml-515TL

Intral Active Stabilizing Lotion

Koruma: Intral Active Stabilizing Lotion

Papatya, şakayık, alıç ve mantar meşesi özlerinin gücü ile cildi yatıştırmaya ve korumaya yardımcı olur. Cildi nemlendirir, yatıştırır ve cilt dokusunu düzenleyerek gözeneklerin daha sıkı bir görünüme kavuşmasını destekler. Cildi hava kirliliği ve mavi ışınlar gibi çevresel faktörlere karşı korur.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 100ml-809TL

Intral Environmental Lightweight Shield

Güneş Koruması: Intral Environmental Lightweight Shield Spf50

%100 mineral UVA/UVB filtreleri ile cildi güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki buğday proteini cilt üzerinde nefes alabilen bir tabaka oluşturarak cildin çevresel faktörlerin yıpratıcı etkilerine karşı korunmasını destekler. Hafif renkli yapısı ile cilde pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm kazandırır ve makyaj bazı görevi görür. Hem yüz hem göz çevresi için uygundur.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 30ml-529TL

Hydraskin Cooling Hydrating Gel Mask

Maske: Hydraskin Cooling Hydrating Gel Mask

Jel formundaki hafif ve baloncuklu yapısı ile cildin canlı ve sağlıklı görünüm kazanmasına, yorgun görünümünün azalmasına yardımcı olur. Botanik içeriklerin desteğiyle cildin serin bir his kazanmasını ve uzun süreli nemlendirilmesini destekler.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 50ml-485TL

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir