Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Diyetisyen Merve Bilge Atalay ile Sağlıklı Saatler

Diyetisyen Merve Bilge Atalay ile Sağlıklı Saatler

Merve Bilge Atalay Sağlıklı Saatler

Yazarlarımızdan ve aynı zamanda diyetisyen olan Merve Bilge Atalay, 31 Mayıs Cumartesi günü saat 12:00 – 16:00 arasında, Antares AVM Sanat Merkezi‘nde “Sağlıklı Saatler” etkinliğinde takipçileriyle buluşuyor.

Organizasyonda yok yok!

Sağlıklı zayıflama, diyet, beslenme ve yaz öncesi forma girmenin püf noktalarının konuşulacağı etkinlikte süpriz hediyelerde bulunuyor. Katılan herkese Opr. Dr. Şükran Çakmak kadın doğum muayenelerinde %20 indirim, Estetika Form cilt bakım hediyesi, 40 kişiye bakım seti, Setrms’den 50 TL‘lik hediye çeki, sınırsız çay, kahve ve breakfast…

Eğer sizde 35 TL değerindeki bu sempozyuma katılmak, Diyetisyen Merve Bilge Atalay‘ın zayıflama ve kilo verme önerilerini dinlemek aynı zamanda da süpriz hediyelere sahip olmak istiyorsanız 0506 114 39 33 nolu telefondan rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Merve Bilge Atalay Kimdir?

Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü‘nü bitiren Atalay, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 5 hafta süreyle diyet polikiliniğinde görev aldı. Sonrasında Sezai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 7 hafta süreyle menopoz, yeni doğan, gebe poliklinikleri ile kat servislerinde görev aldı.

Başkent Üniversitesi Hastanesinde ve Hacettepe Üniversitesi Hastanelerinde Polikliniklerde, dahiliye, genel cerrahi, diyaliz servislerinde ve mutfağında görev alan Atalay, ayrıca TAI kurumunda kurum stajımı tamamladı. Iss şirketi ile pek çok bilgi alışverişinde bulunup tecrübesini arttırdı.

1 Yorum Bulunuyor

  • busra
    2015-02-11 | Permalink |

    Lutfen bna yardim edin zayiflamak istyorum ama olmyo bi turlu

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *