Diriliş Ertuğrul 60. Bölümü İle Ekranlarda

Diriliş Ertuğrul 60. Bölümü İle Ekranlarda

Diriliş Ertuğrul 60. Bölümü

Ertuğrul’un aldığı büyük karar nedir?

Her bölümü ile seyirciyi ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul 1 Haziran 2016 Çarşamba saat 20.00’de TRT 1’de. Henüz ekranlara gelmeyen Diriliş Ertuğrul dizisinin 60. bölüm özeti ve detaylarını sizlerle payşlaşıyoruz…

Diriliş Ertuğrul 60. bölüm fragmanı ile ekrana kilitliyor. Ertuğrul Noyan’ı yakalıyor ve Sadettin Köpek’in oyunu bozuluyor. Obada ise yas devam ediyor.

Diriliş Ertuğrul 60. Bölümü

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 60.Bölümünde Ertuğrul, Noyan’ı yakalayarak bir kez daha Saadettin Köpek’in oyununu bozmuştur. Ertuğrul, Noyan’ı öldürmediği gibi, Turgut’un öldürmesine de izin vermez. Bu karara öfkelenen Turgut, hem Ertuğrul’un yanından hem de obadan ayrılmıştır.

Diriliş Ertuğrul 60. Bölümü

Ertuğrul ise Noyan’ı öldürmeyerek, Saadetin Köpek’le olan işbirliğini ortaya çıkarmak niyetindedir. Diğer yandan Noyan ve Boğaç’ın Ertuğrul’un eline geçtiğini öğrenen Saadetin Köpek, telaşlanır. Noyan ve Boğaç’ın konuşması, bütün yaptıklarının ortaya çıkmasına neden olacaktır. Obada ise Tuğtekin ve Gökçe’nin yası devam etmektedir. Dodurgalılar Tuğtekin Bey’in yerine gelecek aday için çalışmalara başlamıştır. Artuk ve Akça Bey’in aday olduğu seçim bir hayli sert geçmiştir. Akça Bey Saadetin Köpek’in yardımlarıyla da Dodurgalılar’ın yeni beyi olmuştur. Ertuğrul, Sultan’a gitmeden önce Halime’yi almak için obaya gider. Sungur ise Gündoğdu’nun yardımıyla Yiğit’in peşine düşmüştür. Yiğit’in yerini bulan Sungur Tekin’le, alplar arasında arbede yaşanır. Bu sırada obadan geri dönen Ertuğrul, Noyan’ı öldürür. Sungur Tekin’in şehzadeyi öldürmesine engel olmak için araya girer. Ancak yaşanan arbedede Sungur Tekin, ağır bir yara almıştır.

Diriliş Ertuğrul 60. Bölümü

TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul’da bu hafta; Sungur Tekin’in durumu ne olacaktır? Sungur Tekin yaşayabilecek midir? Ertuğrul, neyle suçlanır? Gündoğdu’nun restine karşı Ertuğrul, hangi hamleyi yapar? Kayılar’ın yeni beyi kim olacak? Kardeşler arasında yaşanan gerilimime Hayme’nin tepkisi ne olacaktır? Ertuğrul’un aldığı büyük karar nedir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş 60. bölümde TRT 1 ekranlarında.

Diriliş Ertuğrul 60. Bölümü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir