Dev Tesettür Giyim Markalarının Sonbahar/Kış Koleksiyonlarına Hızlı Bakış

Dev Tesettür Giyim Markalarının Sonbahar/Kış Koleksiyonlarına Hızlı Bakış

Kayra 2020-21 Sonbahar Kış Kap ve Takım

Uzun yıllar tesettürlü kadınların dolaplarında yer etmiş belli başla markalar, yeni sezonda da popülerliğini koruyacağa benziyor. Dünya modasının trendlerinden izler göreceğiniz koleksiyonlar, konforu ve şıklığı dengeleyerek mütevazı stil çizgisi için imdada yetişiyor. Gelin Armine’den Zühre’ye dev tesettür giyim markalarının 2020/21 sonbahar – kış koleksiyonlarına hızlıca bakalım.

Armine 2020-21 Sonbahar Kış Trençkot ve Takım

Armine

Armine yeni sezona yavaş yavaş giriş yapan markalardan biri. 2020 sonbahar koleksiyonundaki nötr, bej tonları mevsimin sakin ve minimalist ruhuna vurgu yapıyor. Tesettürlü kadının şıklığını, sadelikle yansıtmaya kararlı olan marka, parlak dokuları, altın ışıltılarını kullanmaktan da çekinmiyor.

Armine 2020-21 Sonbahar Kış Eşarp

2020/21 sonbahar – kış koleksiyonunda eşarplarıyla öne çıkan Armine, kırmızının yeni sezondaki gücünü de kullanmayı ihmal etmiyor. Hem giyimde hem başörtüde bu rengin tonlarını kullanan marka, dolapları trend olduğu kadar kaliteli ürünlerle dolduracak.

Kayra 2020-21 Sonbahar Kış Elbise

Kayra

Tesettür giyim markalarının en köklü isimlerinden biri olan Kayra, çizgisini her geçen gün yukarı taşıyor. Yeni sezonda da muhafazakar çizgiden ayrılmadan trendleri yansıtmayı başaran marka, eminiz sizi de çekim alanına dahil edecek. Özellikle look’larında mutlaka gözünüze çarpacak apoletli kruvaze kahve trençkot, bu mevsimin en karakteristik tasarımlarından biri.

Kayra 2020-21 Sonbahar Kış Trençkot ve Deri Etek

Birbirinden harika trençkotlarla, sonbahar dolaplarında kendine yer açmaya kararlı olan Kayra, sezona en ama en hızlı bir giriş yapan ‘deri trendi’ni kullanmaktan da geri kalmıyor. Zümrüt yeşili deri elbise, kahverengi deri etek ve daha birçok parça da bu ikonik duruşu görmek mümkün.

Nihan 2020-21 Sonbahar Kış Yağmurluk ve Tunik

Nihan

Her yaşın kadınına hitap etmeyi çok iyi bilen markalardan Nihan, yeni sezonun en yeni parçalarıyla boy gösteriyor. Minimalist elbiseleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran marka, trendlerden de geri durmuyor. Kırmızının yeni sezondaki popülerliğini belden oturan zarif tasarımıyla gösteren marka; günlük hayata da ekose desenli parçalarla ayak uyduracak.

Gençler için de harika fikirleri olan Nihan, kapüşonlu sweatler, yağmurluklar, beli lastikli bomber ceketleri ve konforlu trençkotlarıyla çokça alıştığımız rahatlığı en ikonik şekilde yansıtmaya imkan tanıyacak.

Tuğba Venn 2020-21 Sonbahar Kış Ceket ve Elbise

Tuğba Venn

Tuğba Venn yeni sezonun olmazsa olmazlarına koleksiyonunda yer veriyor. Yılın popüler ismi ekose desenli ceketler, kurtarıcı sportif denim kaplar, as’lar arasında yer alacak bol pantolonlar, rengarenk eşofman takımları ve sweatshirt’ler ile olmazsa olmaz siyah elbiseler… Kısacası bir dolabın ihtiyacı olacak tüm anahtar parçalar, Tuğba Venn’in 2020/21 sonbahar – kış koleksiyonunda en havalı halleriyle karşımızda.

Zühre 2020-21 Sonbahar Kış Takım ve Elbise

Zühre

Dış giyime yeni bir soluk getiren dev markalardan Zühre 2020/21 sonbahar – kış koleksiyonu için heyecanlandırıyor. Şimdilik ufak ufak görsellerle ipuçları veren marka, değişen mevsimle birlikte geri dönen ‘siyah’ı yeniden sevdireceğe benziyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir