Desenli ve Çizgili Triko Modelleri Nasıl Giyilir?

Desenli ve Çizgili Triko Modelleri Nasıl Giyilir?

Kışlık Renkli Triko Modelleri 2014

Kış mevsiminin en sevdiğim yanlarından birisi de trikoları istediğimiz gibi giyebilme özgürlüğüdür. Rengarek, klasik, spor ve birçok modeldeki trikoları eteklerimizle şık bir şekilde kullanabiliyoruz. Özellikle spor modellerden hoşlanan hanımlar ve genç kızlar için model çeşitliliği o kadar fazla ki birini alırken diğerinde gözümüz kalabiliyor!

Kışlık Renkli Triko Modelleri 2014

Çizgili triko modellerinde bilmeniz gerekenler

Soğuk günlerin gelmesi ile kıyafet tercihimizde ilk alternatifimiz tabi ki trikolar olur. Triko model seçiminizde ise önemli birkaç ipucunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çizgili triko modellerini tercih ederken çok dikkat etmelisiniz. Kilolarınızdan hoşnut değilseniz enine çizgili modeller sizin tercihleriniz arasında yer almamalı. Eğer çok zayıfım ve giyecek bir şey bulamıyorum diyorsanız enine çizgili triko modelleri tam da size göre. Özellikle canlı renkleri bu sezon tercih edebilirsiniz.

Kışlık Renkli Triko Modelleri 2014

Kışlık Renkli Triko Modelleri 2014

Her zaman tercihim tek renk trikodan yana diyenler

Tek renk trikolar bizim çoğu zaman öncelikli tercihlerimiz arasında yer alır. Kombinlenmesi en kolay, duruşu klasik ve şık olan trikolarda da dikkat etmeniz gereken konular var. Koyu tonları tercih ediyorsanız muhakkak eşarbınızda ya da takılarınızda canlı ve albenili renklere yer vermelisiniz. Tek renk triko seçimlerinizde tercihiniz şal yerine renkli ve desenli ipek eşarplardan yana olmalı. Bu sezon bizim tavsiyemiz ise tek renk tercihlerinizde pempe, yeşil, sarılara yer vermenizdir.

Kışlık Renkli Triko Modelleri 2014

Kışlık Renkli Triko Modelleri 2014

Genç Kızlar için logolu resimli triko modelleri

Kendini genç hisseden tüm tesettürlü hanımlara ve genç tesettürlü kızlarımıza önerimiz bu sezon amblemli, logolu ve resimli trikolardan yana tercihlerini kullanmalarıdır. Özellikle iki rengin hakim olduğu modellerde resimli tasarımları tercih edebilirler. Böyle bir tercihte etek seçiminizin, tek renkten yana olmasına dikkat etmelisiniz. Tüm bunlarla birlikte bu sezon takı tercihlerinizde uzun kolyeler ve kalın bilezikleri unutmamalısınız. Rengarenk ve hareketli bir kışa hazır olur. Bizden söylemesi.

Yorumlar

“Desenli ve Çizgili Triko Modelleri Nasıl Giyilir?” için bir cevap

  1. […] markalar triko tasarımlarında sınır tanımıyor Klasik, neoklasik ve modern tarzda yapılan tasarımlar bir […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir