Desen ve Renkleriyle Öne Çıkan 3 Gömlek Kombini

Desen ve Renkleriyle Öne Çıkan 3 Gömlek Kombini

Qooq Store Yeşil Gömlek - Hülya Aslan ve Atelier Pelin Yıldırım Desenli Gömlek - Betül Gedik

Doğanın bin bir tonundan esinlenen renkler ve incecik dokularla şimdi hafifleme zamanı. Kavurucu sıcakların eforsuz parçası rengarenk gömlekler, bu yaz tatilinde denim ya da beyaz eteklerle kombinleniyor. Renkli görünümleriyle sportif, desenli halleriyle hareketli stillere ışık yakan bu gömlekler özellikle yaz ofis kombinlerine çok yakışıyor. Yeni sezonun çok sesli ve çok renkli gömlek kombinleri ile eğlenceli bir tur atarken bize eşlik edin.

Desenli Gömlek Kombini

Mango Gömlek
Mango Etek
Mango Kolye
Mango Şal
Mango Güneş Gözlüğü
Mango Çanta
Mango Sandalet

Desenli Gömlekle Yaz Ofis Stili

Rengarenk ve iç açan desenleriyle yaza yakışır gömlek kombinleri, ofis stilinden akşam gezmelerine konfor ve şıklığı bir araya getirerek giyimine özen gösteren muhafazakar kadına ilham veriyor. Beyaz uzun etek ve aynı renk sandaletle eşleşen desenli gömlek; hardal sarı çanta, mor şal, gold kolye ve geniş çerçeveli güneş gözlüklerle renkli olduğu kadar enerjik bir görünüm de vadediyor. Sıcak havaların bunaltıcı etkisini kıracak bu kombinle rahatlığı zirvede yaşamak ve her bir parçaya sahip olmak için acele edin.

Desenli Pamuklu Bluz Kombini

Mango Bluz
Denim Etek
Mango Kolye
Mango Yüzük
Mango Kemer
Mango Çanta
Mango Sandalet

Desenli Pamuklu Bluz ile Akşam Gezmesi

Pamuklu dokusu ve çıtı pıtı desenleriyle öne çıkan bir bluz ve onunla yapacağınız harika kombin de yaz akşamlarının favorisi olacak. Pamuklu bluzun romantikliği, denim ve sandaletlerin cool havasıyla bütünleşirken ortaya tam da sıcak yaz günlerine yakışır bir kombin çıkıyor. Şık detaylar eklemek isterseniz kahve tonlarında bir kemer, altın sarısı kolye ve yüzükler imdadınıza yetişiyor. Büzgülü elyaf çanta ile kombine son dokunuş yapılıyor.

Mercan Kırmızısı Gömlek Kombini

Mango Gömlek
Mango Pantolon
Imannoor Eşarp
Mango Küpe
Mango Sandalet

Renkli Gömlekle Davet Stili

Desenlerle arası iyi olmayanlara mercan kırmızısı rengiyle öne çıkan gömlek göz kırpıyor. Yine beyaz etek ve topuklu sandaletle eşleşen bu gömlek yaz davetlerinde stilinizi konuşturuyor. Desenli eşarp, kristal küpeler ve siyah çanta kombinin diğer parçaları olarak karşımıza çıkıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir