Derli-Toplu Çantalar İçin Pratik Çanta Toplayıcı

Derli-Toplu Çantalar İçin Pratik Çanta Toplayıcı

Kendin Yap Çanta Toplayıcı

Bayanlar için büyük çanta önemlidir, gün boyunca ihtiyacımız olan her şeyi hatta fazlasını yanımızda taşımayı severiz. Çünkü garanticiyizdir. Büyük çanta kullanımı her ihtiyacımızın sığması açısından iyi fakat iş aradığımızı bulmaya gelince can sıkıcı olabiliyor.

Büyük çantalar içinde kaybolan eşyalarımızı uzun uğraşlar sonucu bulabiliyoruz ancak. İşte bu sebeple, günlük hayatta çok işimize yarayacak bir çanta toplayıcı yapacağız birlikte. Üstelik bu çanta toplayıcı sayesinde, çantanızdaki eşyaları boşaltmak zorunda kalmadan farklı bir çantanın içine kolayca yerleştirebilirsiniz.

Kendin Yap Çanta Toplayıcı

Organze çanta toplayıcı

Malzemeler

  • Organze kumaş (50×50)
  • Koton veya sayen biye

Kendin Yap Çanta Toplayıcı

Yapılışı

50 ye 50 organze kumaş parçalarının kenarını biye ile temizleyin. Burada en önemli şey katlama tekniğini doğru yapmak. Fotograftaki gibi katlayın, iki ucunu üst üste getirdiğiniz parçayı tam ortadan iğneleyerek işaretleyin ve tekrar ikiye katlayıp kenarlarına dikiş çekin ( elle de dikebilirsiniz) kapakları geri katlayın en üst kısmına kurdele geçirmek için düz dikiş çekin kurdeleleri geçirip uçlarına boncuk takın. 3 bölmeli çanta toplayıcınız hazır, iyi günlerde olsun.

Çanta Toplayıcısı

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir