Deri Etekleri Ne Zaman Giymeli ve Nasıl Kombinlemeliyiz?

Deri Etekleri Ne Zaman Giymeli ve Nasıl Kombinlemeliyiz?

Biz kadınlar medcezir gibiyiz. Bazen sıcak yaz günlerini özler, bazen kışın serin günlerini ararız. Soğuk bahar günlerinde, ne giyeceğinize karar veremediğinizde peki hiç aklınıza deri etekler geldi mi? İddialı kıyafetlerin başında gelen deri etekler ne zaman giyilir ve en doğru nasıl kombinlenir merak ediyorsanız, işte bu yazımız tam size göre..

Deri Etek Kombinleri

Kombin1: Etek: Topshop, Bluz: Forevernew, Çanta: Bombe

Deri trendi her sezon gündemde

Deri, her sezon tasarımcılar için muhakkak gündeme gelen bir trend. Önümüzdeki sezon da deri trendler arasında yükselişini sürdürmeye devam edecek. Bahar aylarında olsakta, kış günlerinden kalan soğuk havaları da çoğu zaman yaşıyoruz. İşte böyle günlerde isterseniz siyah, isterseniz bahar renklerinden oluşan deri etekleri giymeye ne dersiniz?

İddialı deri eteklerle, en doğru kombinler

İtiraf etmeliyiz ki deri etekler fazlasıyla iddialı. Deri etekleri hanımlar arası toplantılarınızda tercih ederek, farklı bir şıklık elde edebilirsiniz. İddialı olan bu eteği giymesi ve kombinlemesi de bir hayli özen gerektirmekte. Kalem etek formundaki açık renk deri etekleri, zayıf hanımların giymesini öneriyoruz. Daha salaş deri etek modellerini ise tüm hanımlar tercih edebilir.

Deri Etek Kombinleri

Kombin2: Etek: Topshop, Alexander Wang, Ayakkabı: Astoria

Deri etek kombinlerinde, aksesuarlara dikkat?

Kombinimizde deri etek fazlasıyla iddialı olacağından, diğer tüm parçaları daha sade ve renk olarak eteğimize zıt bir kontrast tonda, tercih etmemeye özen gösterelim. Şık gömlekler, rahat formlardaki bluzlar, hatta salaş denim gömlekleri bile deri eteklerle kombinleyebiliriz. Önemli olan o an nasıl görünmek istediğinizdir. Şık ve klasik bir stil için zarif bir gömlek, daha rahat bir stil için kot ceket ya da kot gömlek bile deri eteklerle giyebilirsiniz. Bize göre deri etekleri klasik giymek daha elegan bir duruş sağlayacaktır.

Deri Etek Kombinleri

Kombin3: Etek: BLK DNM, Gömlek: Mango, Şal: Desa

Sezon indirimlerinde, deri kıyafetleri kaçırmayın

Sezon indirimlerinin son demlerinin yaşandığı şu günlerde, sizler de şık bir deri eteğe sahip olabilirsiniz. Deri etekler fazla iddialı derseniz eğer, biker deri ceketleri alternatif olarak tavsiye edebiliriz. İndirimden koleksiyonunuza katabileceğiniz bu özel kıyafetleri muhakkak düşün deriz. Bizden söylemesi…

Yorumlar

“Deri Etekleri Ne Zaman Giymeli ve Nasıl Kombinlemeliyiz?” için bir cevap

  1. […] deri uzun eteklerle özgün ve tam anlamıyla “trend” bir görünüm yakalayabilirsiniz. Süetin sofistike […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir