Deri Ceket Nasıl Giyilir?

Deri Ceket Nasıl Giyilir?

Havalar soğumaya başladı. Aniden bastıran yağmurlar, sert esen rüzgarlar kıyafetlerimizi daha özenli seçmemize yol açıyor. İşte tam da bu mevsimler için size, muhteşem bir tavsiyemiz var. Işıltısı ve iddialı duruşu ile deri ceketler, sonbaharın vazgeçilmezleri arasında. Peki deri ceketler nasıl giyilir, nasıl kombinlenir doğru stil yöntemlerini biliyor musunuz? Merak edenler varsa bu yazımızı dikkatlice okusun.

Siyah Deri Ceket Kombini

Siyah deri ceket

Henüz bir deri ceketle tanışmadıysanız, ilk önereceğimiz renk siyah olacak. Siyah deri ceketler, her kıyafet kolay kombinleneceğinden sizi renk arayışından kurturacak. Elbiselerinizle özellikle tercih etmenizi önerdiğimiz siyah deri ceketler, tarzınıza şıklık ve asillik katacak.

Deri Ceket ile Denim Kombini

Denimlerle kombinleyin

Gençler için denimler en önemli kıyafetlerin başında. Özellikla soğuk havalarda tercih edilen koyu renklerdeki kot etek ve elbiselerinizi, muhakkak deri ceketlerinizle kombinleyin. Kotlara kahve ve taba tonlarındaki deri ceketler daha çok yakışıyor bizden söylemesi.

Deri Ceketlerle Beyaz Gömlek Kombini

Beyaz uzun tunikler ve deri ceket

Şimdi size muhteşem bir deri ceket kombini sunacağız. Beyaz uzun gömlek, koyu renk dar paça bir kot pantolon ve üzerine tercih edilen deri ceket sokak stilinizde ne kadar iddialı olduğunuzun göstergesi olacak. Böyle bir kombinde şık bir kolye takmayı asla ama asla unutmayın.

Zımbalı Biker Deri Ceket Kombini

Zımbalı ve biker deri ceketler

Deri ceket deyince aklınıza sadece klasik modeller gelmesin. Deri ceketlerde o kadar fazla model var ki, her biri bizi giyin der gibi. Özellikle zımbalı ve biker deri ceketler, spor kombinlerinlerin vazgeçilmezi. Klasik deri ceketlerinizin yanında muhakkak bir tane de bu modellerden alın deriz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir