Denim Giyinmenin Binbir Yolu

Denim Giyinmenin Binbir Yolu

Tesettür Kot Elbise Modelleri 2017

Ufuktan kendini gösteren güneşle beraber denimlerin peşine düşüyoruz. Koleksiyonlarda sınırsız seçenek arasında kendini kaybedeceğiniz denimler için Yeşil Topuklar imdada yetişiyor. 2017 sezonuna kadar başarılı kariyerini bu ilkbaharda da devam ettiren denim’i giymenin binbir yolu tesettür kombin önerileriyle yazımızda!

Havasını sokak stiline taşıyan anahtar parça, çeşitliliğiyle karşımıza çıkıyor. Denim ceketler, pardösüler, etekler, elbiseler… Her parçaya her tonuyla eşlik eden tasarımlar, cool havasını 2017 sezonunda yeniden estiriyor.

Kot Tesettür Elbise ve Ceket Modelleri 2017

Trençkot: Zühre

Denim Trençkotlar

Serin günlerin kurtarıcı kahramanı denim trençkotlar. İncecik kumaşlarla tasarlanan parçalar, en çok da dökümlü kesimlerde kendini buluyor. Bele dolanan denim kemerler, mavinin en naif tonuyla taze bir nefes aldırıyor. Yaz boyunca tek ihtiyacınız olacak denim trençler, her renkle sağladığı uyum kendisine olan tutkuyu tekrar tekrar arttırıyor. Bu trençlerle bgri bol pantolonlar, beyaz sneaker ve gömlekler, omuz askılı çantalar ve desenli şallar bir araya gelmek için bekliyor.

Kot Tesettür Elbise ve Ceket Modelleri 2017

Ceket: Kayra

Kısa Denim, Uzun Etek

2017 sezonunda yükselenler arasında olan denimlerin kısa ceket halleri, her dönem rahatlığın simgesi. Ceketleri yorumlamanın zevki ise bambaşka. Elbise ve eteklerle asla yarı yolda bırakmayacak tasarımlar, cool görünümler için birebir. Yüksek bel pileli ya da kloş eteklerle iyi bir ikili olacak kısa denim ceketler, havalar henüz ısınmamışken stili yenilemenin en kolay yolu. Spor ya da klasik fark etmeksizin kombinleyeceğiniz ceketler, ilkbaharın favorisi.

Kot Tesettür Elbise ve Ceket Modelleri 2017

Sportif Kombinlerin Kahramanı

Denim yeni sezonda her parçada kendine yer bulduğu gibi elbiselerde de karşımıza çıkıyor. Konfor kelimesiyle eş anlamlı hale gelen denim elbiseler, geniş kalıplarıyla bu iddiasını bir kere daha gösteriyor. Denim elbise şıklığına eşlik eden sıcacık yaz renkleri, spor ayakkabılar, askılı çantalar uyum beklemeksizin karşınızda.

Kot Tesettür Elbise ve Ceket Modelleri 2017

Salopet Elbise: Kuaybe Gider

Salopetin Denim Hali

2017 yılında en sevilenler arasına adını yazdıran salopet denim elbiseler, tekrar tekrar kendine hayran bırakıyor. Bu parçaların içine giyen cool gömleklerse bir o kadar havalı. Capcanlı kırmızılar, fırfırlı gömlekler ya da çizgili tişörtler denim salopet elbiselerin arasından trend havasını kanıtlayacak.

Kot Tesettür Kombinler 2017

Ceket: Saint Laurent

En Yakışan Renk Beyaz

Her renkle ve her parçayla uyum sağlayan denim, saf beyazla bambaşka bir görünüm sunuyor. Baharın taptaze havasını içinize çekeceğiniz denim mavisi ve beyaz kombiniyle ferah görünümlere kavuşun. Denim etekleriniz beyaz tişörtler ve beyaz spor ayakkabılar; beyaz tuniklerinizle denim ceketleri kombinleyin.

Kot Tesettür Kombinler 2017

Ceket: Steve J & Yoni

Denim Tunik & Bol Pantolon

Neredeyse etek bolluğundaki pantolonlar 2017 yazında tesettürlü kadınların imdadına yetişiyor. Bu bol pantolonlarla bir araya gelen denim tuniklerse trendi ikiye katlıyor. Şık bir denim kombiniyle tamamlamak içinse babetler tek ihtiyacınız olan.

Kot Tesettür Kombinler 2017

Etek: Peter Pilotto

Denimleri Süsleyin

Tek bir denim parçayı her gün ayrı bir şekle sokmak mümkün. Yeni sezonda neşeli armalar ve rozetleri denim gömlek ya da ceketlerinize iliştirin. Bununla beraber denim gömleklerin yakalarına minik fularlarla fiyonk yaparak romantik bir stil yakalayın. Büyük gül broşlar, büyük taşlı kolyeler denim sportifliğine şıklığa dönüştürecek. Ve tüm bunlarla beraber denimler üzerine işlenen nakışlar farklılık yakalamak isteyenler için koleksiyonlarda yerini aldı.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir