Denemeye Değer: Sezonun En Yenilikçi 5 Tesettür Giyim Markası

Denemeye Değer: Sezonun En Yenilikçi 5 Tesettür Giyim Markası

Qui Prive-Quo Pure Touche-Yeşim Özcan-Baqa-Berr-in

Tesettür markalarını instagirl’lerin kombinlerinden ibaret sanmayın. Bazıları var ki, dünya modasını yakından takip ederek oluşturduğu koleksiyonları, diğerlerine benzemeyen tasarımları ve kaliteli kumaşlarıyla abartılı reklamlara ihtiyaç duymuyor. Peki, kim mi onlar? Gelin, sezonun en yenilikçi tesettür giyim markaları ile tanışın.

Qui Prive

Qui Prive

Tesettürlü kadının klasikleşmiş ‘klişe’ tarzına son vererek modern bir tasarım çizgisi yakalayan Qui Prive, hem yeni hem de yenilikçi markalardan biri. Özellikle şehir hayatında konforlu bir şıklık arayan tesettürlü kadının imdadına yetişen marka, bunu başarıyla yansıtanlardan oluyor.

Quo Pure Touche

Quo Pure Touche

Belki bir tesettür markası değil ama tesettürlü kadının da birçok parça bulabileceği yepyeni bir isim: Quo Pure Touche… Yalın görünümleri ve sportif kesimleriyle zamansız görünümleri dolaplara eklemeye kararlı olan markada, joker isimleri bulmak mümkün. Özellikle yaz sezonundaki romantik renk tonlarıyla tasarlanan sweatshirt’leri ile gönüller çelen Quo’yu keşfedin.

Yeşim Özcan Desing

Yeşim Özcan Desing

Yeşim Özcan tasarımları, her geçen gün tesettürlü kadının dolabına “yeni” bir parça katmayı vadediyor. Birçok tesettür markasının “benzer”leşen kıyafetlerine nazaran daha farklı ve daha yenilikçi ürünlerle karşımıza çıkan Yeşim Özcan, dünya modasının trendlerini göz ardı etmeden modest giyime uyarlıyor.

Baqa

Baqa

Mağaza ağını giderek genişleten ve tam anlamıyla markalaşan isimlerden biri de Baqa. Sıra dışı tasarımlarıyla lüks algısını yakalayan ve şıklık çizgisini asla bozmayan marka, modern kesimlerle tesettürlü kadının dikkatini üzerine çekiyor. “Sofistike, dinamik, şık ve konforlu…” Bu dörtlü Baqa’nın mottosu!

Berr-in

Berr-in

Her geçen yıl çizgisini “yenilikçi” bir konseptte buluşturan Berr-in, kendine özgü stiliyle tesettürlü kadınları selamlıyor. Dünya modasının öne çıkan trendlerini tesettür çizgisinde buluşturmaya başaran marka, gün geçtikçe farklı tasarımlarla adından söz ettiriyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir