Değerlerimize Sahip Çıkan “Rizom Tatil Köyü”

Değerlerimize Sahip Çıkan “Rizom Tatil Köyü”

Muhafazakar Oteller & Muhafazakar Tatil Mekanları

Rizom Tatil Köyü, değerlere sahip çıkan tatil köyü olarak sizleri yaşadığınız şehrin gürültüsünden, karmaşasından alıp, bülbül sesleri ve erik ile çam ağaçlarının eşlik ettiği Yalova’nın muhteşem doğası ve plajlarıyla baş başa bırakıyor…

Ailenizle birlikte geçireceğiniz en güzel tatilin burada gerçekleşmesi için hazırlanılan birçok aktivite ve tek tek düşünülmüş ayrıntılar ile 35.000 m2 alan üzerine kurulan tatil köyü sizleri bekliyor. Tatil köyü; Yalova şehir merkezine 4 km., İstanbul’a feribotla 75 dk., kara yolu ile 2 saat, Sabiha Gökçen hava alanına 1.5 saat uzaklıktadır.
Rizom Tatil Köyü, misafirlerinin beklentileriyle şekillenen, gelişime odaklı, müşteri memnuniyetini önemseyen bir anlayışla Alternatif  Turizm sektöründe yeniliklere öncü olmayı hedefliyor.

Rizom Tatil Köyü, Türk kültürünün değerlerine sahip çıkan bir anlayışla, misafirlerin hayallerindeki tatili, kendilerini özel hissedecekleri bir hizmetle sunmakyı kendine amaç edinmiş.

GEZİLECEK YERLER

Tatil köyünde, ailenizle birlikte mükemmel bir tatil geçirirken, aynı zamanda muhteşem doğası ve zengin bitki örtüsü ile gezenleri büyüleyen Yalova’da; doğal güzellikleriyle etkileyici bir ortama sahip olan Kent Ormanı’nda vakit geçirebilir, Termal Atatürk Köşkü ve Yalova Yürüyen Köşk’ü ziyaret edebilir, canlı bitki ve aağaç müzesi Karaca Arboretum’a uğrayabilir, doğa tutkunları için muhteşem bir şölen sunan, Sermayecik köyünün kirazını ve yılın on ayı ürün veren çileğini tadabilir, Erikli ve Delmece yaylalarıyla, Dipsiz gölün doğa harikası manzaralarını seyredebilir, Altınova Hersekzade Ahmet Paşa Camii ve Termalde bulunan Tarihi Sinama binasını gezebilirsiniz.

AKTİVİTE- EĞLENCE

Tatil köyünde gün boyu süren ve akşam da devam eden aktivitelerle ailece çok eğleneceksiniz. Plaj voleybolu, havuz oyunları, oyun salonlarında langırt, masa tenisi, tavla, okey gibi oyunlarla büyükler tatilin keyfini çıkarırken, minik afacanlar da; oyunlar oynayacak, çocuk havuzları ve oyun alanlarında doyasıya eğlenecek, daha birçok aktivite ile kendilerinden geçecek ve tatil hiç bitmesin isteyecekler.

Rizom Tatil Köyü
Adres: Tigem Arazileri içi Kamplar Bölgesi – YALOVA
Telefon: 0 (226) 811 0 222

Rizom Tatil Köyü 2011 Fiyatları

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *