Defacto’dan Kışın Kurtarıcısı Triko Kazak ve Tunikler

Defacto’dan Kışın Kurtarıcısı Triko Kazak ve Tunikler

Defacto Yeni Sezon Triko Kazak

Soğuk Kış günlerinde enerjinizi yükseltecek harika kombinleri Defacto‘nın triko kazak ve tunikleri ile tamamlayın! Aslı Enver’in seçtiği çok özel modellerle hareketlenen Kışlık trikolar, günlük yaşamda her parçayla uyumlu kullanılabilir. İster evde ister ofiste isterseniz de gezmede, jean pantolonlarla veya sezon trendi uzun eteklerle kullanabileceğiniz trikolar, hem spor hem de salaş kombinlerde tercih edilebilir.

Defacto Triko Kazaklar

Kışlık trikolar olmasına rağmen en canlı renkleri de barındıran modelleri desenli veya düz olarak tercih edebilirsiniz. Şehir yaşamının yüksek temposuna her daim ayak uydurmak isteyen hanımlar, Defacto’nun bu kazak ve tunikleriyle hayal ettikleri rahat görünüme oldukça hesaplı fiyatlarla ulaşabilirler.

Defacto Tesettür Triko Kazak

Yüzlerce modelin yer aldığı online alışveriş sitesinden veya Defacto mağazalarından temin edebileceğiniz modellerin günlük kullanım için oldukça iyi bir alternatif olduğunu özellikle belirtelim. Genellikle akrilik kumaşların tercih edildiği ürünler, nefes alan ve terletmeyen özelliğe sahip. Koleksiyonda daha çok gençlere hitap eden modeller göze çarpsa da, özellikle düz renkli boğazlı kazaklar, hırka ve yelekler her yaştan kadının tercih edebileceği parçalardan oluşuyor.

Defacto İndirimli Triko Kazak

(100TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedavadır.)

Defacto Triko Kazak Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir