Davetlerin Sadık Kurtarıcısı; Abiye Pardösüler

Davetlerin Sadık Kurtarıcısı; Abiye Pardösüler

Tesettür Şık Kap Modelleri

2018 yaz davetlerinde trendleri pardösüler belirliyor. Işık saçan dokuları, çiçekli baskıları ve en göz alıcı işlemeleriyle tesettürlü kadınların özel günlerine eşlik edecek tasarımlar, keşfedilmeyi bekliyor.

Davetlerin şık ve elegan kombinlerinde baş rolü oynamaya hazır pardesü modelleri önerilerini keşfetmek için geç kalmayın!

Tesettür Yazlık Şık Mavi Kap Modeli

Kap: İnşirah – Satın Al

Pastel Esintiler

Optimist renklere karşı çıkan pastel tonlar, feminenliği yanına katarak şıklık yarışında ipi göğüslüyor. Davetlerde elegan bir görünüm yakalamak için ilk akla gelmesi gereken bu modellerde pembeler, maviler, morlar devreye giriyor. Yaz günlerinde naif ve romantik görünümleriyle kendini güneşli günlere bırakan parçalar, pozitif enerjisiyle güçlü kadınların stillerinde öne çıkmaya aday.

Tesettür Abiye Pardesü Modelleri

Kap: Refka – Satın Al

İddialı Pliseler

Davet pardösülerine 2018 yazında pliseler eşlik ediyor. Etek uçlarına, yakalara, düğme kenarlarına, kollara detay olarak eklenen hareketli görünümler, geceye trend bir duruş getirecek. Sadeliği romantik vurgularla tamamlamak isteyen tesettürlü kadınlar için iyi bir seçenek olacak plise detaylı pardösüler, koleksiyonlarda yükselmeye devam edecek gibi görünüyor.

Tesettür Abiye Pardesü Modelleri

Kap: Neslihanedan – Satın Al

Asil Siyah – Beyaz

Davet görünümlerinde siyah – beyazın cool duruşu asla göz ardı edilmemeli. Toplantılarda, davetlerde ya da herhangi bir özel günde ilk akla gelmesi gereken parçalardan olacak pardösüler imdada yetişecek. Tesettürlü kadının dolabında mutlaka olması gerekenler listesinde başı çekecek siyah – beyaz bir pardösü tasarımı yaz davetlerinde bile zirvedeki yerini koruyor.

Tesettür Abiye Pardesü Modelleri

Yelek: Gizem Kış – Satın Al

Romantik Dantel

Bemeyaz romantik dantellerin elegan görünümü 2018 yazında davetler boy gösteriyor. Farklı güpür deseneleriyle koleksiyonların her zaman öne çıkan parçası olmayı başaran tasarımlar, tesettürlü kadının minimalist ve şık görünümleri için en ideal seçeneklerden oluyor.

Tesettür Abiye Pardesü Modelleri

Abaya Elbise: Filizzade – Satın Al

Bir Yaz Işıltısı

2018 yaz pardösülerinde yükselen ışıltılı görünümler yaza merhaba diyor. Metalik görünümer, altın yansımalar, canlı renkler ve ipeksi kumaşlarla tasarlanan parçalar göz alıcı duruşlarıyla yeni sezona güncelleme getiriyor. Davetlerde şık bir görünüm yakalamak isteyen kadınların en sade kıyafetlerine iddia kazandırak bu sihirli parçalar kurtarıcı olacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir