Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Davetlerin Kurtarıcısı Şık Kap Modelleriyle Elegan Kombinler

Davetlerin Kurtarıcısı Şık Kap Modelleriyle Elegan Kombinler

Machka Pardösü Modelleri 2018

2018 ilkbahar – yaz koleksiyonlarındaki şık kap modelleri, davetlere uzanıyor. Modern ve sofistike görünümleriyle masalsı yolculuğa davet eden tasarımlar, parıltılı, hareketli ve bir o kadar zarif. Romantik detayların ince işçilikle buluştuğu kap modelleriyle, davetlerde elegan görünümleri yakalama zamanı.

İşte Machka‘nın yeni sezon koleksiyonundan seçtiğimiz modern tavırlı şık kap ve pardösü modelleri ile birbirinden şık tesettür kombinler

Tesettür Abiye Kap Modelleri

Pardösü: Machka 2018 İlkbahar Yaz – 1550TL

Pembe Kaplarla Romantik Eşleşme

Kruvaze kesim kaplar, sezonda dış giyimde şıklığı yansıtmak isteyenlerin çekim alanında. Machka‘nın koleksiyonun göz alıcı taşlı kemeriyle çekim alanına giren kaplar, pembenin romantikliğiyle feminen bir tavra bürünüyor. Krep beyaz etek ya da pantolonla tamamlayacağınız pembe kap için ayakkabı seçimizi ışıltılı gümüş topuklulardan, şalı da gümüşi ipeklerden seçebilirsiniz.

Tesettür Abiye Kap Modelleri

Pardösü: Machka 2018 İlkbahar Yaz – 1550TL

Peplum Bitişli Buz Mavi Kapla Feminen Vurgu

Bel kuplarıyla lady-like görünümü kazanan kaplarda saten görünümler trendler listesine yeni bir form katıyor. Bu lüks görünüme eşlik eden buz mavisi tonuna kristal taşlar pırıltı katıyor.

Geceye elegan görünüm katacak buz mavisi saten kapların bel kuplarındaki peplum görünümünü ortaya çıkarmak için ister yüksek bel kalem etek ister kalem elbiseyle birleştirin. Bu elegan görünümde uzun ince bir silüet yakalamak için tek renk akımını yansıtarak baştan aşağı maviyi kullanabilir, kristal ışıltılarla göz alabilirsiniz.

Machka Pardösü Modelleri 2018

Pardösü: Machka 2018 İlkbahar Yaz – 1550TL

Dantelin Yansıttığı Zarafet

Davetlerde kap ve pardösülerle şıklık yakalamak isteyenler, lüks güpürlerle tasarlanan zarif tasarımları tercih etmeli. Romantik olduğu kadar elegan, elegan olduğu kadar da iddialı bu parçalar da tercihiniz ya da siyah ya da beyazdan yana olmalı.

Şıklığın dozunu ayarlamak içinse tercih ettiğiniz renk kombinasyonlarına karar vermelisiniz. Açık havaya uygun daha sade tavırlar için gold ve sarılarla beyaz güpür kaplar; kapalı mekanlar ve daha ağır şıklık için siyah güpür kaplarla kırmızıyı bir araya getirebilirsiniz.

Tesettür Abiye Kap Modelleri

Pardösü: Machka 2018 İlkbahar Yaz – 1250TL

Smokin Tafta Pardösüler Geceye Uzanıyor

Şıklık dozunu maskülen görünümlerle yakalamak isteyenler her zaman siyahın yardımına koşuyor. Sezonda smokin yakalarıyla tafta kumaşlarıyla kendini gösteren tasarımları beyaz ipek bluzlarla tamamlamadan olmaz. Monokrom bir stiller geceye uyarlanacak bu parçalarda ayakkabılarla öne çıkmak için sivri burun karakteristik tasarımlara yönelebilirsiniz.

Tesettür Abiye Kap Modelleri

Pardösü: Machka 2018 İlkbahar Yaz – 1150TL

Lüks Beyaz Tasarımlarla Mücevher Etkisi

Beyaz krep pardösü ve kaplar, 2018 ilkbahar – yaz sezonunda gece davetlerinin en hit parçası. Naif dokusuyla tesettürlü kadınların çekim alanına giren beyaz dış giyim parçalarıyla lüks görünümler için ton-sür-ton’dan asla uzaklaşmayın.

Beyaz, gri, krem gibi çok açık tonları baştan aşağı kombinleyin. Beyaz kapların yakasındaki kristal işlemeler ya da mücevherler ise elegan görünümlerin duruşunu tekrar tekrar sağlamlaştırıyor.

Machka Pardösü Modelleri 2018

Pardösü: Machka 2018 İlkbahar Yaz – 1550TL

Fırfır Romantikliğiyle Brokar Şıklık

2018’de fırfırın önü arkası durdurulamıyor. Yakalara eklenen ve şeridi boyunca aşağıya uzanan fırfırlar özellikle pardösülerde romantizmi yakalıyor. Brokar kumaşlarda kullanılan bu ‘hit’ görünümse şıklığı en etkili haliyle yansıtıyor.

Etek ve pantolonlarla kombinleyeceğiniz pardösüde şal ve eşarplar yakaların içinde kalmalı. Trend görünümü ikiyle hatta üçle çarpmak isteyenler yaz davetlerinde okyanus mavilerini, su yeşilini turkuazı kullanmalı.

Tesettür Abiye Kap Modelleri

Pardösü: Machka 2018 İlkbahar Yaz – 1250TL

Jakarlı Kaplarla Desenli Kusursuz Formlar

Çiçek desenleriyle 2018 trendlerine ayak uyduran jakarlı kap ve pardösülerin lüks görünümleri davetlerde şık olmak isteyen tesettürlü kadınlara selam yolluyor. Bir first lady edasındaki jakarlı pardösüleri, neredeyse etek bolluğundaki pantolonlarla kombinleyin.

Takım havası yakalamak içinse muhakkak pardösünün ana rengini kullanın. Pantolon, yüksek topuklunuzu tamamen kapatırsa bu özel gecede uzun ve ince görünümü de yansıtmış olacaksınız.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *