Davetlerin Favorisi: Pırıltılı Parçalar

Davetlerin Favorisi: Pırıltılı Parçalar

2017 Tesettür Abiye Kombinleri

Elbise: Emillio Pucci

2017 sezonunda davetlerin favorisi, modern ve parıltılı parçalar. Stil sahibi tasarımların yarıştığı koleksiyonlarda gösterişli tasarımlar, sürreal bir görünüme imza attırıyor. İşlemeler, payetler ve göz alıcı ışıltılarla bezenen iddialı elbiselerin tutkusu zirveye taşınıyor.

Gecenin parlayan yıldızı olmak için modern ve parıltılı tasarımlarla, şıklığınıza bir tutam ceseret katma zamanı.

2017 Tesettür Abiye Kombinleri

İlginin Tek Öznesi Yeni Nesil Işıltılar

Dünya markalarının koleksiyonlarına adını büyük harflerle yazdıran modern ve ışıltılı parçalar, 2017’de geniş yer buldu. Göz alıcı ışıltı, kıyafetlerde oldukça kreatif seçeneklerle yer aldı. Kimi zaman baştan aşağı taş işlemeler, kimi zaman belli noktalara detaylandırılan taşlar, kimi zamansa payetler ya da kendinden pırıltılı kumaşlar. Davetlerin mekanına ve gecedeki yerinize göre seçeceğiniz tasarımlarda, değişmeyen tek şey kamaşan gözler olacak. Gündüzden geceye geçişte kusursuz bir uyumla üzerinizde taşıyacağınız yeni nesil bu ışıltı, ilginin de tek öznesi.

2017 Tesettür Abiye Kombinleri

Elbise: Zuhair Murad

Payetler Göz Kamaştırıyor

Modern kesimler, mükemmel kalıplarıyla payet ceketler, stilinize tek dokunuşla şıklık katacak. Sade, yalın hatlarınızdaki elbiseleriniz üzerinde kullanacağınız bu parçalar, gecenin göz alıcı silüetini sergileyecek. Omuzlarınıza alacağınız siyah ışıltılı ceketlerinizle gizemli ve cool bir tavra bürünebilirsiniz. Bununla beraber bronz ve silver ışıltılı ceketler de göz alıcı stillerin anahtar parçaları. Bol kesimleri ve salaş halleriyle, davetlerde bir adım öne çıkaracak parçalar, kombinlerin süper kahramanı.

2017 Tesettür Abiye Elbiseler

Elbise: Giambattista Valli

Bluzlara Tutku Katan Pırıltılar

Davetlerin minimall formlardaki parçalarından biri artık pırıltılı bluzlar. Yüksek bel eteklerinizle kombinleyeceğiniz salaş kısa ya da pelerin silüetindeki bluzları, bambaşka bir stile imza atmanızı sağlayacak. Oldukça modern bir görünüme kavuşacağınız bu parçalar, elegan tavrı vurgulayacak.

Gündüzden Geceye Silver Etekler

2017 sezonunda öne çıkan silver etekler, gündüzden geceye geçişin harika parçaları haline geliyor. Kombinlenen diğer parçalara göre şekillenen bu etekler, davetler için de favori tasarımlar.

Göz alıcı payetler kusursuz kesimdeki abiye tasarımlarında adeta kendini buluyor. Baştan aşağı payet tasarımlarındansa belli yerlere detaylandırılan bu ışıltı, tam da bu noktada modern görünümüne kavuşuyor.

2017 Tesettür Abiye Elbiseler

Elbise: Chanel

İşleme ve Taşlarla Gelen Parıltı

Baştan aşağı işlemelerle bezenen, gecenin yıldızı yapmaya aday abiyet tasarımları; detaylarla farklılığı yakalayan taş süslemeleriyle minimalist ruhu yansıtan elbiseler. Gecedeki yerinize göre kararınızı vereceğiniz bu parlaklık, her halükarda şıklığı zirveye taşıyacak.

2017 Tesettür Abiye Kombinleri

Elbise: Valentino

Davetlerde yalın bir silüeti sergilerken her zamanki şıklığını korumak isteyenler için kendinden ışıltılı kumaşlarla tasarlanan parçalar karakterini ortaya koyuyor. Kalın dokulu paltolar, elbiseler ve ceketler… Tek bir parçayla zarif tavrı şıklıkla entegre edin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Davetlerin Favorisi: Pırıltılı Parçalar” için bir cevap

  1. Dilek dedi ki:

    Mavi elbisenin fiyatını birde nasıl sipariş vereceğimi söylermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir