Davetlere Damgasını Vuracak Muslima Wear Abiye Koleksiyonu

Davetlere Damgasını Vuracak Muslima Wear Abiye Koleksiyonu

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Muslima Wear Abiye Koleksiyonu

Kalıpları ve modelleriyle şıklığı fazlasıyla hissettiren Muslima Wear, özel günlerinize eşlik edecek abiye modellerini koleksiyonunda barındırıyor. Her zevke ve her mekana uyum sağlayacak; koyu renklerden açık renklere, desenli modellerden sade modellere kadar birçok abiye tasarımını markanın eski ve yeni sezon kreasyonunda bulabilmeniz mümkün.

Abartıdan uzak tesettür abiye modellerinde detaylarla şıklık yakalanırken desenli modellerin hareketli duruşu, koyu renklerin ağırlığı, açık renklerin ferahlığını görebilirsiniz.

Muslima Wear 2016 Abiye Elbise Modelleri

Hayal Ettiğiniz Zarafet

Özel günlerde hayalini kurduğumuz görünüme kavuşmak için oldukça uğraş veriyoruz. Özellikle bu gibi zamanlarda tesettüre uygun kıyafetler seçerken zorlanabiliyoruz. Ancak birçok tesettür markasının ve tesettür giyim tasarımcılarının bu ihtiyaca yönelerek harika abiye tasarımları ortaya koyması işleri kolaylaştırıyor.

Muslima Wear 2016 Abiye Elbise Modelleri

Muslima Wear Kiremit Golden Fall Elbise – Satın Al

Hareketli Desenler, Dökümlü Etekler

Muslima Wear‘da önceki sezonlarda olduğu gibi 2016 Kış Koleksiyonu’nda da aynı çizgisinde devam ediyor. Belden oturan ve etek kısmı dökümlü modelleriyle, hareketli desenleri işliyor. Abiyenin ağırlığını bozmadan işlenen desenler, renkleriyle oldukça iddialı görünüyor.

Muslima Wear 2016 Abiye Elbise Modelleri

Muslima Wear Siyah Mor Exlusive Elbise – Satın Al

Son Dakika Davetlere Joker Parçalar

Abiye kıyafetler elbette ki sadece kendi söz – nişan günlerimiz için gerekli olmuyor. Bu günler için daha baskın, ağır abiye tasarımlarını bulabilmek mümkünken bir yakınımızın özel gününde ya da özel bir davette toplantıda, aşırıya kaçan tasarımlardan ziyade sade abiye modellerini seçmek istiyoruz. İşte böyle anlar için Muslima Wear‘da birçok seçenek bulabilirsiniz.

Muslima Wear 2016 Abiye Elbise Modelleri

Takım Ruhu

İş toplantılarında, davetlerinde kullanabileceğiniz etek – ceket abiye modelleri klasik şıklığı sunuyor. Koyu renklere hareket katan desenli ceketleri ve iki renk kullanımı hoş bir görüntü sunuyor.

Muslima Wear 2016 Abiye Elbise Modelleri

Zamansız Siyah Elbiseler

Siyah elbisenin zarafetine eşlik eden morun çekiciliği, deri kol detayları harika görüntü veriyor. Sade şıklığı sevenler için iyi bir alternatif olacak bu tasarımlar, sizi gecenin şık isimleri arasına yerleştirecek.

Muslima Wear 2016 Abiye Elbise Modelleri

Muslima Wear Siyah Sultan Elbise – Satın Al

Mekan ve Kıyafet Uyumu

Abiye kıyafet seçimlerinde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de mekâna göre giyinmek. Kapalı bir salonda, otelde, restoranda gerçekleşecek bir kutlama varsa daha ağır modeller ve koyu renkler seçilmesi uygun olacaktır. Ancak kır düğünleri, havuz başı kutlamaları gibi açık havada olacak bir davette daha sade ve açık, soft renklerden oluşan tasarımlar seçilmelidir.

Muslima Wear 2016 Abiye Elbise Modelleri

Ferahlık Hissi Veren Tasarımlar

Kapalı mekânlar için oldukça seçenek barındıran Muslima Wear, açık hava davetleri içinde açık renk soft tonlardan tasarladığı abiyelerini koleksiyonunda barındırıyor. Eski ve yeni sezonda görebileceğiniz bu modeller, görüntüsüyle iç ferahlatan bir his uyandırıyor.

Muslima Wear 2016 abiye koleksiyonu şimdi yeni alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘da satışta! Vakit kaybetmeden siz de kendinize en uygun modeli seçin ve davet stilinize damga vurun.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir