Dareyn Konak İstanbul

Dareyn Konak İstanbul

Eski İstanbul’un Merkezinde Bir Lüks …

Eski İstanbul’un merkezi Fatih Kıztaşında alkolsüz butik bir aile oteli olarak 2011 de hizmete girmiştir.

Her odası, Avrupa’nın en prestijli markaları kullanılarak, özgün modern tasarım anlayışı ile dekore edilmiştir. Geniş Lobi,bekleme Salonu, mescid ve şadırvanı; restorantı, kafesi, çalışma köşesi, tarih manzaralı terasaları ile Butik bir Konaktır.

Osmanlı ve Bizans eserlerinin çoğuna adeta tarihin içinde yürüyerek ulaşabilirsiniz. İstanbul’un önemli alış-veriş ve yeme-içme merkezi Fatih’in, en merkezi noktasındadır. Bu çok özel otel konforu, kaliteyi ve lüksü, sessiz ve huzurlu bir konaklama eşliğinde sunuyor.

Bu Otelde Alkol Yok

2011 yılında hizmet vermeye başlayan, eski İstanbul’un merkezi Fatih Kıztaşında tümü mimarlar tarafından aynı özenle hazırlanmış çoğu suit 20 deluxe odalı alkolsüz, eşsiz, tam bir aile oteli. Özel misafir kabul bölümü, geniş lobisi, 500 yıllık tarihi cami gölgesinde teraslı kafesi, kahvaltı salonu/alakarta restorantı, business centre, mescidi ve şadırvanı, çatıda Fatih camisi, Süleymaniye camisi manzaralı terasaları ile gerçek butik bir konak.

Dareyn, şehrin en yoğun alış-veriş, yeme-içme merkezinde, Osmanlı ve Bizans eserlerinin çoğuna ise yürüme mesafesindedir. Yinede, isterseniz şehir otobüsleri ve metro hemen yanıbaşımızdadır. Türk misafirperverliğini, kalite ve huzurun buluştuğu bu ortamı mütedeyyin misafirlerimize sunmaktan onur duyuyor.

Dareyn Konak İstanbul
Adres: Kıztaşı cad. Eski Saraçhane sok. No:32 Fatih/İstanbul TÜRKİYE
Tel: +90 (212) 621 99 00 (Pbx)
Fax: +90 (212) 621 92 00

Yorumlar

“Dareyn Konak İstanbul” için bir cevap

  1. zeliha balikci dedi ki:

    Havuzu var mi
    ogle ve aksam yemegi varmi
    otel ucretinde dahil mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir