D-Home ile Evinizi Bahara Hazırlayın

D-Home ile Evinizi Bahara Hazırlayın

D Home Ev Tekstil Ürünleri

Uzun yıllar ev tekstili ve dekorasyonuyla ilgilenen Dilek Ülke tarafından kurulmuş bir butik ev güzellik merkezi olan D-Home‘un gizemli yüzünün süslediği dekoratif aksesuar ve mumlar imzası haline gelen özel tasarım nevresimler ve renkli dekoratif yastıklar evinize ilkbaharı getiriyor.

D Home Ev Tekstil Ürünleri

Pozitif Enerjiye Sahip Evler

Her yeni sezon bizleri adeta büyüleyen ev tekstil ürünlerinin karşısında yeni bir motto geliştirdik; “asla tatmin olma!” En özel kumaşlarla tasarlanan, değerli ipliklerle dokunan ve henüz hiç denenmemiş renklerle pozitif bir enerji oluşturan ev tekstil ürünleriyle evinizi ilkbahara hazırlayın…

D Home Ev Tekstil Ürünleri

D-Home, kimsenin hayal etmediği kumaşlarla farklı renklerdeki değerli iplikleri bir araya getiriyor. Kişiye özel tasarımları ve kimsede eşini benzerini göremeyeceğiniz ithal ürünleri D-Home ile keşfedebilirsiniz.

D Home Ev Tekstil Ürünleri

D-Home kişiye özel çalışmalarıyla yeni evlenecek çiftlere yeni ve daha kişisel olanı keşfetmek için kuralları yıkıp alışkanlıklarını değiştirmesini aşılıyor.

D Home Ev Tekstil Ürünleri

Mutlu Bebekler için Doğal Ürünler

Sanat ve doğa D-Home için her zaman en büyük ilham kaynağı oluyor. D-Home bahar renkleriyle tasarlanmış, doğal ve bebek tenine duyarlı kumaşlarla hazırlanan bebek tekstil ürünleriyle anne adaylarına geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Kız ve erkek bebekler için nevresim takımları, battaniyeler, dekoratif ürünler ve daha pek çok ürün D-Home bebek koleksiyonunda sizleri bekliyor.

D Home Ev Tekstil Ürünleri

Kendisi de bir çocuk annesi olan D-Home’un kurucusu Dilek Ülke, bebek tekstil ürünlerinde materyal olarak %100 organik pamuk tercih ediyor.

D-Home İletişim:
Adres: Mehmet Akif Ersoy Sokak No:2/1A Çatalçeşme/İstanbul
Tel: 0216 386 50 24
D-Home Instagram‘da!
www.dhomedilekulke.com

D Home Ev Tekstil Ürünleri

İşte D Home’un en özel ev tekstil ürünleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir