Çocuklu Ailelere Rahatlık Sağlayacak Banyo ve Mutfak Tasarımları

Çocuklu Ailelere Rahatlık Sağlayacak Banyo ve Mutfak Tasarımları

 Banyo ve Mutfak Tasarımları

Banyo ve mutfakta yanmalara karşı güvenlik, bataryaya tek bir dokunuşla su akışını başlatma, çocukları yıkarken rahatlık sağlayacak uzun duş hortumları ve tasarrufla eğlenceyi birleştiren özel tasarım duş başlıkları çocuklu aileler için büyük rahatlık sağlıyor.

Çocuklu bir yaşama geçiş, ailelerin hayatında her alanda yeni düzenlemeleri gerektiriyor. En akla gelmeyecek alanlarda yepyeni detaylar önem kazanıyor. Banyo ve mutfaklar da bu değişikliklere ihtiyaç duyulan alanlar arasında yer alıyor. Kimi zaman batarya açıldığında ani sıcak su akışı yanıklara neden olabiliyor. Banyoda çocuklarını yıkamaya çalışan ebeveynler kısa duş hortumları nedeniyle zor durumda kalabiliyor. Çocuğuyla birlikte gerçekleştirdiği eğlenceli bir boyama aktivitesinin ardından bir annenin kirli elleriyle suyu açması için hayli çaba gerekebiliyor. Dünyanın önde gelen sıhhi tesisat üreticisi GROHE, çocuklu ailelerin sorunlarına çözüm olacak tasarımlarıyla öne çıkıyor.

 Banyo ve Mutfak Tasarımları

Mutfakta tek dokunuşla güvenli su akışı

Parmakları kir içindeyken kullanılması kolay bir mutfak bataryası isteyenler için GROHE’nin Zedra Touch ve Minta Touch mutfak bataryaları en etkili çözümü sunuyor. EasyTouch teknolojisine sahip her iki bataryada da suyu açmak için tek gereken parmak ucu ya da kolun herhangi bir kısmı ile bataryaya dokunmak. Üstelik su akışı otomatik olarak soğuk modda başlatılıyor. Böylece tek dokunuşla suyu açan çocuklar yanma riskinden korunuyor. Bataryalara Grohtherm Micro termostat eklendiğinde, özel olarak ayarlanabilen sıcaklıkta su akışı da sağlanabiliyor.

 Banyo ve Mutfak Tasarımları

Duş boyunca su sıcaklığı sabit kalıyor

GROHE’nin tüm termostatik bataryalarında kullanılan TurboStat® teknolojisi, banyo sırasında sıcak ve soğuk su kaynaklarındaki herhangi bir değişikliğe anında tepki vererek su sıcaklığının duş süresince sabit kalmasını sağlıyor. SafeStop düğmesi küçük çocukların sıcaklığı yanlışlıkla 38ºC’nin üzerine çıkarmasının önüne geçiyor. CoolTouch® teknolojisi ise çocukların narin cildinin bataryaya temas ederek yanmasını önlemeyi hedefliyor. Sıcak suyun, bataryadaki özel bir kanal içerisinden çıkış ucuna gelmesi sayesinde dış krom yüzey hiçbir zaman banyo suyundan daha sıcak olmuyor.

 Banyo ve Mutfak Tasarımları

Çocuklu ailelerin duş keyfini artıran seçenekler

Ebeveynlerin çocuklarını yıkarken yaşadıkları zorlukların üstesinden gelmeyi hedefleyen GROHE, farklı uzunluklarda duş hortumu seçenekleri sunuyor. Daha uzun bir duş hortumu, bir ebeveynin çocuğunun saçını daha rahat şekilde durulamasını sağlarken, TwistFree özellikli hortumlar hortumun su geçişini önleyecek şekilde kıvrılmasını engelliyor.

Grohe’nin Rainshower® Icon, Eco, Solo ve Rainshower® WaterColours koleksiyonunda yer alan göz alıcı renkli el duşları, çocuklar için banyoyu daha eğlenceli hale getiriyor. Gövdesi üzerinde bulunan EcoButton düğmesi ise, çocuklarına doğal kaynaklara saygı göstermeleri ve su tasarrufu yapmalarını öğretmek isteyen aileler için bir fırsat sağlıyor.

1 Yorum Bulunuyor

  • İsim
    2016-10-11 | Permalink |

    muhteşem tarifler arkadaşlar elinize sağlık

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *