Çocuklara Karne Hediyesi Moipark’tan

Çocuklara Karne Hediyesi Moipark’tan

Çocuklara karne hediyesi Moipark’tan

Moipark’ta Oyna, Eğlen, Kazan!

Çocuklar henüz karneleri almadılar ama Moipark’ta karne hediyeleri başladı bile…

Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı Moipark, 6-30 Haziran tarihleri arasında tüm ziyaretçilerini sunduğu hediye kredilerle sınırsız eğlenceye davet ediyor.

Çocuklara karne hediyesi Moipark’tan

ICSC Konseyi (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi) tarafından bu yıl ‘Avrupa’nın En İyisi’ seçilen, Türkiye’nin en büyük alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi Mall of İstanbul’da bulunan Moipark, çocuklar için hediyelerle dolu bir kampanya düzenliyor. 12 bin metrekarelik alanıyla Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı olan Moipark 6-30 Haziran tarihleri arasında parka eğlenmeye gelen tüm ziyaretçilerine hediye krediler veriyor. 50 kredi alan 10 kredi, 100 kredi alan 21 kredi, 200 kredi alan 44 kredi hediye kazanıyor.

Çocuklara karne hediyesi Moipark’tan

Her yaştan ziyaretçiye unutulmaz anlar yaşatıyor

Moipark’ta her yaşa hitap eden yepyeni ve dünyanın sınırlı birkaç eğlence merkezlerinde bulunan hediye puanlı oyun üniteleri yer alıyor. Oyna, eğlen, kazan uygulaması ile oynarken kazanılan hediye puanlarla birbirinden güzel oyuncaklar Moipark Carnaval’dan alınabiliyor. Aynı zamanda Moipark dağlarının arasında dolaşan Çılgın Mekik, tek amacı ‘korkutmak!’ olan Dehşet Oteli ve yer çekimine karşı koyan ‘Yer Çekimi Sıfır’ gibi bol eğlenceli çok sayıda ünite sizleri bekliyor.

Çocuklara karne hediyesi Moipark’tan

Yılın yorgunluğunu atıp yazı doyasıya eğlenerek karşılamak isteyenler Moipark’ta buluşuyor, oynadıkça eğleniyor, eğlendikçe hediyeler kazanıyor. Moipark hakkında ayrıntılı bilgi ‘moipark.com.tr’ adresinden alınabilir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir