Çocuklar İçin Müzikli Masallar

Çocuklar İçin Müzikli Masallar

Çocuklar İçin Müzikli Masallar İş Sanat’ta

Sevilen oyuncu Ebru Cündübeyoğlu, Tavşanla Kaplumbağa, Savanların Gözcüsü ve İki Kız Kardeş masallarını minik sanatseverler için seslendirecek.

İş Sanat’ın ilk kez geçtiğimiz Aralık ayında sahnelediği Çocuklar İçin Müzikli Masallar ocak ayında da miniklerle buluşacak. Tiyatro sanatçısı Yıldıray Şahinler’in yönettiği Çocuklar İçin Müzikli Masallar’ın bu ayki konuk anlatıcısı ise sevilen oyuncu Ebru Cündübeyoğlu olacak.

Minik izleyiciler, dünya masallarının en güzel örneklerinin izinde; eğlenceli danslar, neşeli melodiler ve şarkıların yanı sıra rengarenk ışıklar, ilginç maskeler ve sürpriz bölümlerle bilinmeyen diyarlara doğru benzersiz bir yolculuğa çıkacak. Aytek Önal ve Selim Can Yalçın’ın neşeli canlandırmalarına Eren Aydoğan piyanosuyla eşlik edecek.

Çocuklar İçin Müzikli Masallar İş Sanat’ta

Tavşanla Kaplumbağa, Savanların Gözcüsü ve İki Kız Kardeş masallarının yepyeni bir uyarlamayla sahneleneceği, çocuğunuz ve sizin için eğlenceli bir Pazar günü vadeden bu neşeli oyunu kaçırmamak için 22 Ocak 2017, Pazar günü saat 15.00‘ı ajandalarınıza şimdiden not edebilirsiniz.

Bilet Fiyatları: Tüm Kademeler: 20 TL İndirimli: 15 TL

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir