Çocuklar Bu Yaz Özel Acıbadem Okulları’nda Geleceği Yazacak!

Çocuklar Bu Yaz Özel Acıbadem Okulları’nda Geleceği Yazacak!

Acıbadem Okulları Yaz Okulu

Eğitim döneminin sona ermesi ile birlikte çocuklarımız için yaz planları yapmaya başladık. Yazı en verimli şekilde geçirerek hem geride kalan eğitim döneminin yorgunluğunu atmak hem de gelecek eğitim dönemine hazır bir şekilde başlayabilmek için doğru yaz programı çok önemli. Peki nereden başlamalı? Çocuklar için en doğru yaz etkinlikleri nasıl olmalı? Bu konuda cevabı Özel Acıbadem Okulları‘ndan aldık…

Özel Acıbadem Okulları’nda Yaz Okulu 3 temel öğreti üzerine kurulmuş.

Fark et!

Çocuklar gözlem yapar, düşünür, hisseder, hayal eder ve incelerler…

Yap!

Planlar, tasarlar, uygular, ürüne dönüştürürler.

Değer Kat!

Merhameti, sevgi ve saygıyı, vefakarlığı, fedakarlığı, azmi, dürüstlüğü, sorumluluk bilincini Kur’an ve sünnete uygun hayalı öğrenirler.

Robotik Kodlama

Özel Acıbadem Okulları‘nın dolu dolu yaz programında bir çok farklı ders, kulüp ve atölye seçeneği mevcuttur. Çocukların eğlenirken öğrenmesini amaçlayan eğitimler; “Üretim tasarım, Robotik Kodlama ve Değerler Eğitimidir”. Kulüpler; Basketbol, Okçuluk, Kort Tenisi, Jimnastik ve Atölyeler; Yapay zeka, Sanat ve Medeniyet, Kuantum Teması, Doğa-Biyomimikri Teması

Acıbadem Yaz Okulları;
* Geleceğin değerleri çocuklarımızın.
* Eğitim-öğretim dönemi içerisindeki yorgunluğunu giderir.
* Çeşitli aktivitelerle eğlenmesini sağlar.
* Eğlenmekle birlikte çocuklarımıza çeşitli beceriler ve değerler kazandırır.

Zerafet Atolyesi

Bu yaz okulu geleceğin değerleri çocuklarımızın zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimlerini çok yönlü ele alarak, 21. yüzyılda ayakta durmalarını sağlayacak temel değer ve becerilerin kazandırılması için planlanmaktadır.

Eğitim süresi 4 haftadır. Yaz okulu kız öğrenciler için Çamlıca Kampüsünde, erkek öğrenciler için Acıbadem Kampüsünde gerçekleşecektir. Okul döneminde sabah kahvaltı, öğlen yemeği ve ikindi ikramı verilmektedir.

Üretim Tasarım Atolyesi

Detaylı bilgi için;
yazokulu.acibadem.k12.tr

Çamlıca Kampüs: 0 216 340 71 52
Acıbadem Kampüs: 0 216 510 52 32

Özel Acıbadem Okulları Hakkında

Acıbadem Okulları, milli ve manevi değerlere bağlı, mutlu, kendisi ve çevresi ile barışık, herkes ile iletişim kurabilen, gayretli ve gelişime açık, güzel ahlaklı bireyler yetiştirmeyi amaçlayan yeni nesil bir eğitim kurumudur.

Tüm bilgiler için lütfen “Özel Acıbadem Okulları Özgün Programlarla Eğitime Yeni Bir Anlayış Kazandırıyor” konumuza göz atın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir