Çizgilere Alternatif Ekose Desenler

Çizgilere Alternatif Ekose Desenler

Ekose Tesettür Kombinleri

Ekose Desenli Hırka: İpekyol

Ekoseli tasarımlar, çizgililerin hızlı yükselişine ‘dur’ diyor. 2017 Kış sezonunda söz sahibi olan ekoseler, üstünlüğünü ilan ediyor. Sokak trendine adapte olup yıldızlaşan ekose desenli tasarımlar, stil oyunlarına imkan tanıyor. Koleksiyonlarda bin bir tonuyla tutku uyandıran ekose tasarımları keşfe çıkıyoruz.

Ekose Tesettür Kombinleri

Ekose Desenli Hırka: İpekyol

Stile Ahenk Kışa Renk Katıyor

Ekosenin parlayan yıldızı her parçada göz kamaştırıyor. Paltolardan gömleklere, eteklerden şallara ve aksesuarlara… Minimal tasarımlara hareket katan ekoseler, stile ahenkle birlikte soğuk kış günlerinin koyu tonlarına renk katıyor. Kimi zaman sportif, kimi zaten tam bir kolejli kimi zamansa retro ekose tasarımlar, kreatif fikirler için ilham veriyor.

Ekose Desenli Tesettür Giyim Modellleri

Her Çizgide Kolaylık

Ekose gömlekler her yıl koleksiyonlarda yerini alıyor olsa da bu sezon daha bir güçle karşımıza çıkıyor. Ceketlerin, paltoların arasından sıyrılıp enerjiyi zirveye çıkarmaya amaçlayan tasarımlar, farklı renk tonlarının üzerinde taşımasıyla da kombin oluşturmaya kolaylık sağlıyor.

Ekose Desenli Tesettür Giyim Modellleri

  • Ekose Kap: Noi Triko
  • Ekose Elbise: Touché

Sokakların Yıldızı Ekose Desenli Paltolar

Sokak stilinde yıldızlaşan ekose paltolar, yer çekimine yenik düşen halleriyle cool havayı yakalıyor. Geniş kesim modelleriyle, kışa hareket katacak parçalarla baştan aşağı şık olmanın tercihini paltolarla yapın.

Ekose Desenli Tesettür Giyim Modellleri

Ekose Palto: Kayra

Ekosenin en tarz halini göreceğiniz tasarımlar, en çok da dış giyimde çeşitleniyor. Pelerinler, maskülen paltolar, trençkotlar, sportif ceketler gibi alternatif birçok parçayla koleksiyonlarda yer eden ekose desenli dış giyim modelleri, üstünlüğüne vurgu yapıyor.

Ekose Desenli Tesettür Giyim Modellleri

  • Ekose Elbise: Qooq Store
  • Ekose Gömlek: Kayra

Bu Kış Sıcak ve Stil Sahibi Geçecek

Kışın sevilesi parçası yün ekose etekler, elbiseler kolej görünümünün basit denklemi. Sokak stilinden ofis hayatına kolaylıkla uyarlanabilecek bu tasarımlar, karanlık günlere renkleriyle enerji katacak. İnsanın içini kıpır kıpır edecek bu trendle, tüm kışı sıcak ve stil sahibi geçirmek sizin elinizde.

Ekose Desenli Tesettür Giyim Modellleri

  • Ekose Kap: Kayra
  • Ekose Palto: Yargıcı

Elbise ve Tuniklerde Cool Desenler

Ekose her tasarım yansır da elbise ve tuniklere yansımaz mı? Tesettürlü kadınların kombinlerinde vazgeçilmez olan elbise ve tunikler, ekosenin çizgileriyle buluşarak üst düzey stile imkan tanıyor. Kışın, kat kat giyinirken stil sahibi olmayı sağlayacak ekose elbise ve tunik tasarımları dolapların olmazsa olmazları arasına adını yazdırıyor. Enerjinizi yükseltecek renk seçimleriyle ekosenin zarif hallerini barındıran tasarımlara yer açın.

Ekose Desenli Tesettür Giyim Modellleri

Ekose Tunik: Touché

Eşarp, Şal ve Atkı

Ekosenin yükselişi her parçaya damgasını vurduğu gibi eşarp, şal ve atkılara da her tonuyla dahil oluyor. Eşarplarda daha minimal, şallarda daha sportif gördüğümüz ekose desenleri yün atkılarda da hakimiyet kuruyor. Ekose desenli aksesuarlar sayesinde stile ufak dokunuşlarla trend görünüm katmak mümkün.

Ekose Desenli Tesettür Giyim Modellleri

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *