Çilek İle Tatlı Rüyalar, Güvenli Uykular

Çilek İle Tatlı Rüyalar, Güvenli Uykular

Çilek İle Tatlı Rüyalar, Güvenli Uykular

Uykunun bebek sağlığı ve gelişimi için önemli olduğunun farkındalığıyla ürünler geliştiren Çilek, inovatif bebek ürünleriyle bebeklerin sağlıklarına ebeveynleri kadar özen gösteriyor. Çilek’in ailelerin bebekleriyle özel anlarını en iyi şekilde geçirmesi amacıyla tasarladığı Baby Girl ile bebekler, huzurla uykuya dalıyor.

Bebeklerin bedensel ve zihinsel gelişimleri için uykunun çok önemli olduğunun bilinciyle Çilek, bebeklerin 0-2 yaş döneminde kullanılmak üzere tasarladığı Baby Girl ile ebeveynlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Çilek İle Tatlı Rüyalar, Güvenli Uykular

Mışıl mışıl bir uyku için

Ebeveynlerin bebeklerini karyoladan daha rahat alıp bırakabilmelerini sağlayan teleskopik asansörlü korkuluk sisteminin entegre edildiği Baby Girl ile Çilek, ailelerin isteklerini de unutmadığını bir kez daha kanıtlıyor. Bebeklerin güven içinde mışıl mışıl bir uyku geçirmeleri için son teknolojiyle tasarlanan Baby Girl; annelerin bebeğine daha yakın olabilmesi için çekildiğinde yatak olabilen alt karyolayı da tasarımına ekledi. Ekstra yatak alınmadığında da bu alanı oyuncak ve eşya deposu olarak kullanma imkanı sunan Baby Girl, 3 kapılı dolabıyla da bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını tek noktada bulabilmenize imkan sağlıyor.

Çilek İle Tatlı Rüyalar, Güvenli Uykular

Bebekler Baby Girl ile artık daha özgür…

Bebeğinizin kıyafetlerinin hava almasını sağlayan havalandırma kapsülleriyle bebeğinizin sağlığını sizin kadar düşünen Çilek, Baby Girl ile bebeğiniz büyüdüğünde karyolasını basit bir montaj ile daha büyük bir karyolaya ve iki farklı komodine dönüştürme imkanı sunuyor. Ayrıca, çocukların büyüme çağında her zaman yanında olan Çilek, Baby Girl ile ailelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Çilek İle Tatlı Rüyalar, Güvenli Uykular

  • Baby Girl Büyüyen Bebek Karyolası- 1299 TL
  • Baby Girl Large Dolap- 1299 TL

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir