Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Cildinizi Nemlendirmenin En Doğal Yolu Mihri Kozmetik

Cildinizi Nemlendirmenin En Doğal Yolu Mihri Kozmetik

Mihri-Kozmetik-Ürünleri

Mihri İstanbul Soft Intense El Kremi

Ellerimiz sık yıkamaktan, mevsimsel değişimlerden, arındırıcı olarak kullanılan ürünlerden dolayı kurur, tahriş olur ve çatlar. Mevsimsel değişimler ki kışı geride bırakıp baharı karşıladığımız şu zamanlarda, ellerinden şikayetçi olanlar ve nemlendirme ihtiyacı duyanlar çoktur.

MİHRİ Kozmetik Soft Intense El Kremi, içeriğindeki tahriş oluşumunu önleyen Alfa bisabolol, hücre yenileyici özelliği ile Aynısefa Yağı, B5 ve E vitaminleri ve Afrika’da binlerce yıldır sağlık ve güzellik için kullanılan içerdiği antioksidanlar ile çevresel değişimlerin yıpratıcı etkisinden cildimizi koruyan Shea Yağı ile çatlak, gergin ve kuru cilt tabakasını derinlemesine nemlendirir ve besler.

Ellerimize bundan başka nasıl güzellik yapabiliriz ki!

Cilt dokusunu nemlendirmek için her ihtiyaç duyulduğunda kullanıma uygundur.

Mihri-Kozmetik-Ürünleri

Mihri İstanbul Soft Intense Ayak Kremi

Bakımları hep ikinci plana atılan, eller kadar ön planda olmayan ayaklarımızda; yanlış ayakkabı seçimi, uzun süre ayakta kalma, uzun yolculuklara çıkma, nemli bırakarak bakterinin gelişmesine ortam hazırlama gibi nedenlerle problemler oluşmaktadır.

MİHRİ İstanbul Soft Intense Ayak Kremi, bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiş formu ile; kuru, çatlak ve yıpranmış cilt dokusunun yenilenmesine yardımcı olarak ayaklarımızın derdine derman olmaktadır.

İçeriğinde, Kalsiyum, Magnezyum, Fosfor, Potasyum gibi zengin içeriği ile kurumuş, çatlamış cilt yapısının kısa sürede yenilenmesine yardımcı olan Sinir Otu, egzama, döküntü, iltihaplı yaralar da dahil olmak üzere cilt üzerinde iyileştirici etkisi kuvvetli bir etken olan Aynısefa Yağı ve Shea Yağı bulunmaktadır.

Temizlenmiş ve kurulanmış ayaklara ihtiyaç duyulduğu her an uygulanabilir.

MİHRİ İstanbul Soft Intense El ve Ayak Kremini www.helalkozmetikler.com adresinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *