Çiçekler, Volanlar ve Puantiyelerle Kış Sezonuna Hazır Olun

Çiçekler, Volanlar ve Puantiyelerle Kış Sezonuna Hazır Olun

Qooqstore Desenli Elbise

Çiçekler, volanlar ve puantiyeler soğuk kış günlerine sıcacık bir iklim getiriyor. Kimi geçmişin tozlu sayfalarından kimiyse daha bir sezon öncesinin çıkagelen tasarımlar, mevsimin melankolik havasına taptaze bir enerji getirmeye hazır. Gelin bu romantik desenlerle vintage, retro, bohem, parizyen ve onlarca farklı stilii sonbahar – kış kombinlerinize en eforsuz şekilde taşıyın.

Annah Hariri Çiçek Desenli Gömlek Elbise

Çiçekli Gömlek Elbiselerle Romantik Kış

Çiçek açan bir kışla tanışmaya hazır mısınız? Yazın büyüleyici desenleri şimdilerde renklerini sonbahara uyarlayarak tasarımlara konuk oluyor. Mevsimin kızıla çalan tonlarından solup giden sarılara kadar kahvenin tüm tonları karşımıza çıkıyor. Özellikle sezonun konforlu parçası gömlek elbiselerde solmadan açan çiçek desenleri, bir de çizmelerle eşleşince ortaya şahane bir görünüm çıkıyor.

Latifa Desenli Tulum

Geometrik Çiçeklerle Cool Tulumlar, İkonik Parçalar

Mikro çiçekler bohem rüzgarına kapılıp giderken iri çiçekler modern bir dünyanın yolunda ilerliyor. Ancak hepsinden ayrılan bir desen varsa o da geometrinin oyununa kapılan çiçek desenleri oluyor. Farklı görünümleriyle bir çiçek olduğu bile kolay kolay ayırt edilemeyen baskılar, kendine hayran bırakıyor.

Pure Yaprak Desenli Elbise

Sportif Çiçekler Kışa Yazı Getiriyor

Yazdan kalma çiçekli sportif elbiseler, kışa adapte oluyor. Kalın ve tok dokularıyla ısıyı dengeleyen parçalar, renk ve desenleriyle sıcak günlerin esintisini kombinlere taşıyor. Yaz – kış sportif tavrından vazgeçemeyenler için harika bir seçenek olan tasarımlarla özgürlük alanını genişletmek için beklemeyin.

Latifa Bordo Desenli Elbise

Bohem Çiçeklere Volan Etekler Eşlik Ediyor

Bohemyaya yolculuk yapan çiçekler, mikro görünümleriyle elbiseleri hareketlendiriyor. Volanlı etekleriyle romantik bir prensese dönüşmeye hazırlanan tasarımlar, bohem çiçekleriyle stil dengesini cool’lukla eşitliyor. Kahve, kızıl ve sarılarla sıcak bir görüntüyü yansıtan kışın ikonik parçasıyla dolaplara yeni bir hava katın.

Pure Volanlı Tunik

Kat Kat Şıklık İçin Volanlı Tasarımlar

2018/19 sonbahar – kış koleksiyonlarının radarında volanlar var. Tasarımcıların etki alanına giren bu romantik görünümler, kombinlere kat kat şıklık getirecek. Hacimli etekler, volanlı kollar, yakalardan sarkan fırfırlarla siz de havalı duruşunuzu yansıtın.

Latifa Şerit Volanlı Elbise

Elbiselerde Sıcak İspanyol Rüzgarları

Hacimli volanları, feminen fırfırlar, sezon boyunca göz önünde olacak. Bu trendin en iyi yansıdığı parça ise hiç şüphesiz elbiseler. Kat kat etekleriyle, fırfır detaylarıyla adeta bir İspanyol rüzgarı estiren tasarımlar soğuk günlere sıcak iklimleri getirecek.

Latifa Siyah Beyaz Puantiyeli Elbise

Retroya Modern Dokunuşlarla Puantiye Elbise

Geçmişim tozlu sayfalarından en modern dokunuşlarla çıkıp gelen puantiyelerle siz de hemen tanışın. Siyah – beyazın asil gücüyle karşımıza çıkan tasarımların retro görüntüsü akışkan kumaşlarla birleşince stilleri romantik serüvene çıkarıyor.

Annah Hariri Puantiye Desenli Elbise

Sıcak Puantiyelerle Hayalperest Görünümler

1950’lerden gelen puantiyeler şimdilerde biraz daha renkli. Kış sezonunu ele geçiren bu romantik desen, hem dolapların hem de kombinlerin en havalısı olarak sevenlerine el sallıyor. Unutulmaz stil ikonlarının as parçası olan puantiye elbiselerle, günlük hayata şık bir dokunuş yapmak için beklemeyin.

Sezonun en yeni elbise modellerini incelemek ve kolayca satın almak için alışveriş sitemizi ziyaret edin. Alışveriş için alisveris.yesiltopuklar.com ‘a tıklayın!

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir