Çiçek Kokulu Eşarplar Aker’den

Çiçek Kokulu Eşarplar Aker’den

Aker 2016 Çiçek Kokulu Eşarp Modelleri

Aker eşarp konusunda oldukça iddialı olduğunu Sara Sampaio ile yaptığı çekimde bir kez daha gözler önüne seriyor. Modernizim ile gelenekselciliği bir çatı altında toplayan ve bunu eşarp tasarımına yansıtmayı başarabilen nadir markalardan biri Aker.

İpeğin en saf halini nanoteknoloji ile birleştirmesi ise giyilebilir teknolojinin en güzel örneklerinden. Hepimiz eşarplarımızın güzel kokmasını elbette ki isteriz. Hatta kullandıkça, yıkadıkça, ütüledikçe daha da güzel kokmasını. İşte Aker bu isteğimizin farkına varıp tüm eşarp modellerinde geliştirdikleri çok özel bir yöntem ile lavanta ve gül kokulu ipek eşarplarını bizlerin beğenisine sunuyor.

Aker 2016 Çiçek Kokulu Eşarp Modelleri

Peki ama eşarplar nasıl böyle güzel kokuyor? Tüm Aker eşarplarında farklı desenler eşliğinde sunulan gül ve lavanta kokusu, ipek elyafın arasına yerleştirilen nano ebatlardaki koku kapsüllerinin hareket etmesi ve patlayarak içindeki kokuyu ortama yayması sonucu oluşuyor. Böylelikle siz kullandıkça bir nevi eşarp kendini yeniliyor ve mis gibi kokuyor.

Aker 2016 Çiçek Kokulu Eşarp Modelleri

Yüzlerce desen ve rengin arasından kendinize yakışanı mutlaka bulacaksınız, nasıl mı bulacaksınız. Yoksa siz hala Aker eşarp modellerini mercek altına aldığımız yazılarımızı okumadınız mı?

Yazı: Munise Boz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir