Christian Dior 2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Christian Dior 2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Christian Dior 2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Kış kapımızı çalmakla birlikte kar yağışı da gittikçe hızlanıyor; yurdumuzun her bir köşesinde kar manzaralarına şahit oluyoruz.

Kışın özellikle hanımlar, kalın şalları ve kaşkolları tercih etmekle birlikte, çok özel durumlar için ipek eşarplarını kullanmadan da edemezler. Elbette her başörtüsünün kullanım biçimine göre bir anlamı ve bir dili vardır. Bazen mevsim ne olursa olsun; iç ve dış mekanlarda özel günler için, kullandığımız başörtüsüyle farklı bir ambiyans içinde olmayı yeğleyebiliriz. Bunlardan biri de ipek şal tercihidir.

Kış da Olsa İpek Eşarplarla Şıklık Oluşturulur

Dünya markaları arasında en üst sıralarda yer alan Christian Dior, koleksiyonları ile hanımların gözdesi olmaktadır. Özellikle eşarp modelleri, ithal markaları seven hanımların muhakkak bakması gereken koleksiyonların da başında geliyor.

Christian Dior koleksiyonlarındaki çizgisini ve seçkinliğini eşarp koleksiyonlarında da fazlasıyla göstermektedir. Christian Dior sanki bize; kış da olsa ipek eşarp kullanılmalıdır diyor.

İpek Eşarpları Takmanın Zamanı Her Zamandır

Biz hanımlar için ipek eşarp örtmenin zevki başkadır. Bazen şalları o kadar çok takarız ki, an gelir ipek eşarplarımızı da özleriz. İşte tam da bu zamanlarda farklı renk ve modelleri takmayı daha çok arzularız. Stil sahibi hanımlar için seçkin markalar arasında gelen Christian Dior, eşarp modellerindeki estetik çizgisini de bu sezon en üst seviyelere de taşımıştır.

Christian Dior’un Renk ve Model Zenginliği

Kış mevsiminde havanın erken kararması, sürekli yağışlı ve kapalı bir hava ruh halimizi de etkiler. Bu sebeple genellikle koyu renk tonlarında eşarpları seçmek isteriz. Bize göre tam da böyle hissettiğiniz anlarda, içinizi açacak, enerjinizi yükseltecek renk ve desenleri seçmelisiniz. Christian Dior yeni sezonda renk zenginliğinin yanı sıra, çiçek desenleri ile de insanın içini açmakta.

Christian Dior Yeni Sezon Modellerine Bayılacaksınız

Sizler için araştırmaya devam ettiğimiz eşarp markaları arasındaki, bugüne özel durağımız olan Christian Dior yeni sezonda eşarp modelleri ile iddialı olduğunu birkez daha göstermektedir. Sizleri Christian Dior’un büyülü dünyası ile baş başa bırakıyoruz.

Yorumlar

“Christian Dior 2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri” için bir cevap

  1. yazel dedi ki:

    2. sıradaki lacivert dior eşarpı nerede bulablirimm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir