Chenot D-Life İle Kışa Sağlıklı Bir Başlangıç Yapın

Chenot D-Life İle Kışa Sağlıklı Bir Başlangıç Yapın

Chenot D-Life

Espace Privé Chenot D-Life, vücut ritmini kışa hazırlamak ve yaz döneminde alınan toksinlerden kurtularak, yeni sezona sağlıklı bir başlangıç yapmak isteyen herkesi ev ve işyerlerine servis edilen D-Life Bag’leri denemeye davet ediyor.

Dünya standartlarında bir sağlıklı yaşam merkezi olan Espace Privé Chenot D-Life İstanbul, sağlıklı beslenme konusunda da hizmet veriyor. Merkezde, diyetisyen konsültasyonu ve Michelin yıldızlı şefler tarafından içeriği hazırlanan özel menüleri içeren “Chenot D-Life Bag” hizmeti sunuluyor.

Chenot D-Life

Chenot D-Life Bag’ler, özel beslenme planlarıyla günlük kalori ihtiyacınıza uygun ve sağlıklı beslenebileceğiniz farklı menü alternatiflerine sahip.

Chenot D-Life Bag’lerde sabah, öğlen, akşam ve zengin ara öğün çeşitleri ile kişilerin sağlıklı beslenmesini sağlayan Detoks ve Biolight menülerinin yanı sıra karın inceltici ve düşük kalorili menüler de yer alıyor.

Chenot D-Life

Bu menüler; hem sağlıklı ve dengeli beslenerek kilo vermeye hem de formda kalmaya yardımcı oluyor.

Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek isteyen herkes, detoks süreçlerinde veya günlük hayatlarında Chenot D-Life Bag hizmetinden faydalanabilir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir