Chef’s Table Mutfak Akademisi Eğitimleri Başlıyor

Chef’s Table Mutfak Akademisi Eğitimleri Başlıyor

Chef’s Table Mutfak Akademisi

Ülkemizi yirminin üzerinde ülkede temsil etmiş, uluslararası birçok organizasyona imza atmış ve ülkemize milli şef olarak 36 madalya kazandırmış Şef Serkan Bozkurt tarafından 2011 yılında kurulan Chef’s Table Mutfak Akademisinde eğitimler dünyadaki son mutfak teknolojisi kullanılarak tasarlanan mekanlarda uzman eğitmenler tarafından veriliyor.

Akademi ezberci bir eğitim yerine, daha ilk aşamadan mutfağın temelini anlatarak işe başlıyor ve yaptığının hikayesini anlatabilecek nitelikte mezunlar yetiştiriyor. Chef’s Table Mutfak Akademisi tarif üzerinden değil de mutfağı matematiği ve kimyasıyla öğrenmek ve sektörel gerçek tecrübeye sahip olmak isteyenler için farklı eğitim programları sunuyor.

Chef’s Table Mutfak Akademi mezunları; Hilton, Grand Wyndham, Conrad, Sheraton, Hyatt Regency, W Hotel, Ramada, Rixos, Dedeman, Mama Shelter, Sosa, Num Num, Big Chefs gibi önemli adreslerde çalışıyor.

Chef’s Table Mutfak Akademisi

Profesyonel Aşçılık

Aşçılığı mesleğe dönüştürmek ve inovatif yaklaşımlar ile kendini geliştirip, uluslararası standartta bir eğitime sahip olmak isteyenlere, U düzen uygulamalı eğitim sistemiyle eğitim veren akademi işe önce malzemeleri öğretmekle başlıyor. Chef’s Table Mutfak Akademisi uygun pişirme yöntemlerini ve dünyadaki farklı pişirme tekniklerini öğreterek, yaptığını ifade edebilecek bilinçli ve ayakları yere basan şefler yetiştiriyor. Eğitim; Profesyonel Aşçılık ve Profesyonel Stajsız Aşçılık olarak ikiye ayrılıyor.

Chef’s Table Mutfak Akademisi

Profesyonel Pastacılık&Ekmekçilik

Chef’s Table Mutfak Akademisi pastacılık ve ekmekçiliğe gönül vermiş, tutkularını mesleğe dönüştürmek isteyenleri U düzen uygulamalı eğitim sistemiyle birebir verdiği eğitim için akademiye davet ediyor. Dünyadaki en son teknik ekipmanlar ile donatılmış akademide pratik ve teorik eğitim eş zamanlı olarak anlatılıyor. Eğitim Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik ve Profesyonel Stajsız Pastacılık ve Ekmekçilik olarak ikiye ayrılıyor.

Chef’s Table Mutfak Akademisi

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği

Sektörde işletmeci olarak çalışmak ya da kendi işletmesini açmak isteyenler için hazırlanmış bu program da uluslararası standartlara sahip. Dünyadaki en son konsept ve tekniklerin işletmeci tarafından kontrol edilebilir ve geliştirilebilir beceriye dönüştürülmesinin hedeflendiği bu eğitim ile bir yiyecek-içecek işletmesinin ilk kuruluş aşamasından, sanatsal tasarımında farklılık oluşturmaya kadar oldukça kapsamlı bir eğitim veriliyor.

Chef’s Table Mutfak Akademisi

Chef&Owner

Kendi işletmesinin şefi olmak isteyenlere mutfağın uluslararası niteliklerini kazandırıp inovatif olarak uygulamayı öğretmeyi hedefleyen bu eğitim ile mezunların işletmelerini marka olma yolunda profesyonel işletmeci olarak idare etme vasıflarını kazanacakları bir eğitim programı.

Chef’s Table Mutfak Akademisi

2 Ayda Hobi Aşçılık Eğitimi

Tariflere bağlı kalmadan kendi fikir ve yorumunu yemeklere katmak isteyenler için aşçılığın temel yapısını içeren bir eğitim. Mutfak hakkında temel genel bilgilere sahip olup aynı zamanda profesyonel bakış açısı kazanmak isteyenleri uzman eğitmenler eşliğinde bir eğitim programı bekliyor.

Chef’s Table Mutfak Akademisi

2 Ayda Hobi Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi

Bir pastanın anotomisini keşfetmek, çikolataya hükmetmek isteyenlere göre bir eğitim! Temel eğitimi alıp ürünleri dilediğince şekillendirebileceğiniz bu eğitim ile temel pastacılık ve ekmekçiliğin derin detaylarını 2 ayda kavrayacaksınız.

Chef’s Table Mutfak Akademisi U düzen uygulamalı eğitim sistemi ile mutfağın inceliklerini keşfederken keyif almak isteyenler için her ay workshoplar düzenliyor. Cheesecake, Brownie, Tart, Pay, Kiş gibi tatlardan Ekmek Sanatı’na, Tex-Mex ve Ocakbaşı’ndan Sushi ve Burger workshoplarına ve hatta çok daha fazlasına her ay ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir